пʼятниця, 3 лютого 2017 р.

Арт-проект «Внутрішня Японія»

Музейно-виставкоВий центр «Музей історії Києва» та Фонд Культурних Ініціатив "ArtHuss" представляють арт-проект «Внутрішня Японія» (01.02.2017 - 15.02.2017 р.)
Проект включено до переліку офіційних заходів року Японії в Україні Міністерством закордоннш справ України та Посольством Японії в Україні.
    1 лютого в МВЦ «Музей історії Києва» відкрився виставковий проект "Внутрішня Японія", приурочений року Японії в Україні. На виставці представлено близько ЗО робіт провідних українських художників, які демонструють власне бачення Японії та культури цієї неповторної країни.
«Внутрішня Японія» - виставка, що буде цікавою як тим, хто побував у Японії, так і тим, у кого поїздка до Країни Сонця, що сходить ще попереду. Японія - країна
квітучої сакури, магічно-привабливий край гейш і самураїв, Соні та Тойоти, Мурасакі Сікібу та Муракамі Харукі. Здавалося б, цю країну витонченої екзотики знають усі, проте вона загадкова, як посмішка Джоконди — подобається, інтригує і щось приховує.
У багатьох реальних та уявних поціновувачів японської культури існує своя "Японія" як ідеал гармонічного поєднання краси та сили, витонченості та мужності, традицій та сучасності, холодного раціо і чутливості.
Що для нас, українців, Японія? Японія зовнішня, реальна і Японія внутрішня, уявна? Як вони співіснують, уживаються між собою? Куди нас веде цей шлях на Схід?
Мета проекту "Внутрішня Японія" - відтворити засобами візуального мистецтва ту роль, що відіграє японська культура у духовному світогляді українців, переосмислити кліше та встановити нові, інколи зовсім несподівані
зв'язки і сенси.
На виставці також представлено каталог проекту. Організатори планують показати проект в інших містах України та в Японії.
Учасники проекту: Андрій Блудов, Микола Журавель, Костянтин Зоркін, Гамлет Зіньківський, Олексій Іванюк, Наталія Карпінська, Наталія Корф-Іванюк, Роман Романишин, Сергій Савченко, Петро Сметана, Денис Струк. Куратор проекту: Андрій Накорчевський.
За підтримки:
- Посольства Японії в Україні;
- Міністерства закордонних справ України;
- Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Довідкова інформація:
Організатор: Фонд Культурних Ініціатив "ArtHuss"
Офіційний медіа партнер: Інформаційний портал візуальної культури "CHERNOZEM"
Офіційний поліграфічний партнер: Фамільна типографія "Huss"
Партнери: архітектурно-ландшафтні компанії Akari Japanese Gardens та
Integrum.
Продюсер: Костянтин Кожемяка Проектний менеджер: Дар'я Кузнєцова.
О. Майстренко


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі