пʼятниця, 3 лютого 2017 р.

Концерт Нільда ​​Фернандез в Одесі відбудеться 08 березня 2017 р.

NILDA FERNANDEZ:

Концерт-зустріч

«Трохи Середземномор'я в холодній воді»

8.03.2017:  20:00. Одеса, «Термінал 42»

Француз з іспанським паспортом, Нільда ​​Фернандез пізнаваний слухачами завдяки своєму унікальному, незвичайному голосу і особливій ​​екстравагантній манері виконання. Непередбачуваний, з романтичним поглядом співака-трубадура, співаючого свої балади по-французьки так само добре, як і по-іспанськи, він підкорив не тільки Європу, але і Латинську Америку та США. В його вустах однаково добре можуть звучати пісні, натхненні традиціями французького шансону, творчістю Федеріко Гарсіа Лорки або Антоніо Мачадо, а в мелодіях іспано-французького шансоньє чутні ритми латино і джазу, фламенко і романсу, рок-н-ролу і боса-нови. Коли, на самому початку кар'єри, Фернандез виступав в якості спеціального гостя на концерті легендарного Стінга, той не втримався від особистого компліменту: «Те, що ти робиш - дуже, дуже музично».

Широкій публіці Нільда ​​Фернандез став відомий за його дуети з Борисом Мойсеєвим. Популярність, набута завдяки котрі побували в усіх хіт-парадах пісням «День и ночь» і «На перекрестке двух дорог», дозволила Нільду здійснити своє власне турне з живими концертами по Росії з російськими музикантами і кубинським піаністом віртуозом (Сахалін, Далекий Схід, Західна і Східна Сибір…). За проект «Французькі Сезони в Москві», Нільда ​​був нагороджений медаллю тодішнім міністром культури РФ Михайлом Швидким. Фактично, на початку 2000-х саме Фернандез ознаменував повернення моди на франкомовних виконавців в країнах колишнього СРСР. Так, саме в контексті успішної кар'єри Фернандеза в Росії після довгої перерви в Росію повернувся Сальваторе Адамо, Москву вперше відвідала Лара Фабіан, не кажучи вже про численних акторів французьких мюзиклів.

Перебуваючи в стороні від шоу-бізнесу і прагнучи тим самим зберегти свободу артиста, Нільда ​​запускає в 2012 році власний онлайн-магазин музики www.nildafernandez.com, де можна завантажити всі пісні з попередніх альбомів, а також купити книги артиста. У тому ж році Нільда ​​бере участь в ювілейному триб'ют Lenta.ru групі «Акваріум» і записує у Франції барокову версію пісні «Город золотой» на іспанській мові. З цією піснею Нільда ​​виступає на російському ТБ, в тому числі в «Вечірньому Урганті». Кубинський рем в латиноамериканському стилі «Місто» прозвучить з великої сцени фестивалю «Садиба Джаз» в Архангельському.

У 2014 році артист а в супроводі ліонських музикантів записує новий студійний реліз, який абсолютно несподівано звучить як мажорна рок-платівка, а хіт-сингл Nos Fiançailles записаний з оглядкою на творчість U2 часів альбому Joshua Tree.

У 2015-2016 році Нільда ​​працює над автобіографічним романом під робочою назвою «Казки мого 1001-го життя», який вийде в світ в лютому 2017 року на замовлення видавництва Archipel (Франція) одночасно з «великими» паризькими концертами на підтримку альбому "Bootlegger" .

Щільна робота над романом не завадила Нільду виступити в березні 2016 року в Одеській Філармонії і ще раз (і схоже, вже назавжди) закохатися в це місто. Незважаючи на насичений графік між ефірами, він встиг погуляти по місту, обійти порт, і навіть піти з Привозу з покупками. Відвідування ринків стало якоюсь традицією для Нільди - в дитинстві він разом з матір'ю обожнював ходити за покупками на «Бокерію», барселонський ринок поруч з бульваром Рамблас. Так, у Нільди вже зберігаються сувеніри з різних куточків світу: дудук з Туркменістану, хутряні унти з Чити, вінілові платівки з танго з Буенос-Айреса, шахи з Макао ...

Чудовий і чарівний шоумен, Фернандез майстерно використовує свій білінгвізм, вільно перемикаючись з однієї мови на іншу і навіть спілкуючись із залом по-російськи. Крім власного репертуару, шансоньє виконає пісні на вірші Федеріко Гарсія Лорки, Антоніо Мачадо і Хорхе Луїса Борхеса.

Формат одеського «концерту-зустрічі» передбачає інтерактивність: у другій частині концерту глядачі в залі зможуть задати Нільді будь-які питання, а в якості «бонусу» почути новинку - пісню «Les balcons d'Odessa" ( «Балкони Одеси»).

Владислав Пєсков

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі