субота, 3 грудня 2016 р.

У столиці відкрився найбільший ТРЦ в Україні – Lavina!

1 грудня у Києві відбулося грандіозне відкриття найбільшого в країні торгово-розважального центру Lavina, загальною площею близько 170-ти тисяч квадратних метрів.
Власник торгових центрів «Мандарин Плаза», Ocean Mall, Lavina, Blockbuster Mall та інших Вагіф Алієв разом із почесним гостем заходу і мером Києва Віталієм Кличком урочисто відкрили Lavina.
Український ринок вже не сприймається як кризовий, зазначають фахівці. Про це свідчить бажання великих інвесторів вкладати кошти у масштабні інфраструктурні проекти. У ТРЦ Lavina працюватимуть суперсучасний і найбільший у Європі парк атракціонів «Galaxy», 500 магазинів відомих брендів, найбільший світломузичний фонтан і кінотеатр Multiplex із 13-ма залами, серед них – перший у країні зал із віртуальною реальністю.
Lavina – це ще й потужний інфраструктурний проект, який дає поштовх розвитку українського бізнесу і забезпечує понад п'ять тисяч робочих місць. За прогнозами, за день Lavina обслуговуватиме близько 80 тисяч відвідувачів.
Урочисте відкриття ознаменувалося перерізанням стрічки разом із Віталієм Кличком.
«Я дуже радий, що у нас відкривається новий торговий центр такого масштабу, адже Україна маєпереходити до цивілізованої торгівлі, де створюються нові робочі місця, де прозоро платяться податки, де люди можуть отримати хороший сервіс! Що більше інвестують у Київ, то більше тут сучасного сервісу, і то швидше наше місто стане відповідати європейським стандартам столиці», – прокоментував відкриття ТРЦ Lavina у своїй привітальній промові Віталій Кличко.
«Мої доньки і п'ять онуків живуть в Україні! Я люблю цю країну: незалежну, багатонаціональну, правильну і сильну країну. Тому в цій країні будую! Я не хочу звідси нікуди їхати, хочу зробити так, щоб ми всі інвестиції робили тут, у цій країні. І всі робочі місця давали тут», – прокоментував власник Lavina Вагіф Алієв.
За попередніми оцінками, церемонію відкриття відвідали понад 15 тисяч людей. У найближчих планах Вагіфа Алієва – будівництво восьми торгово-розважальних центрів, два з яких він планує відкрити до кінця 2018 року.
Вероніка Приходько

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі