неділя, 4 грудня 2016 р.

ДИСКУСІЙНО-МИСТЕЦЬКИЙ ЗАХІД «ЛІНІЯ РОЗМЕЖУВАННЯ. ГОЛОС»                                                       espreso.tv

30 листопада в  Мистецькому Арсеналі відбувся дискусійно-мистецький захід «Лінія Розмежування. Голос».

Організатори: Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, «Громадське радіо», «Центр громадянських свобод», НКММК «Мистецький Арсенал»

Правда про війну — це непрості відповіді на непрості запитання. 

Чи називати війну війною? Чому важливо не мовчати? Якими є наслідки мовчання? Хто повинен говорити про війну? Що треба говорити? Чи суспільство повинно знати правду про війну?  Чи потрібно знати і що потрібно знати про свого ворога? Як під час війни думати і говорити про мир і порозуміння? Що казати тим громадянам, які вимушені жити під окупацією, і які втекли від окупації?

Модератори: Наталя СОКОЛЕНКО та Андрій КУЛИКОВ

Відбулась подіумна дискусія «Неназвана війна або чому не можна мовчати про   війну?»
Дискутували:    Олексій ЦОКАЛОВ, фермер; Ірина МІХНЮК, «Крила 8 сотні»; Таміла ТАШЕВА, «КримSOS»; Марія ЗАВ’ЯЛОВА, журналістка; Денис КАЗАНСЬКИЙ, блогер.

У подіумній дискусії «Правдива історія або що треба говорити про війну?» дискутували: Максим ЯКОВЛЄВ, політолог; Олександра МАТВІЙЧУК, правозахисниця;  Максим ЛЕВІН, фотокореспондент LB.ua; Андрій ГРЕЧАНОВ (РАХМАН), офіцер.

Також  відкрилась виставка полотен Влади Ралко та Володимира Буднікова, допрем’єрна презентація щоденників художників від галереї «ЧЕРВОНЕЧОРНЕ»

О. Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі