субота, 3 грудня 2016 р.

Charity Woman Hub з Ольгою Фреймут

Легка, інтелігентна, з неймовірним почуттям смаку, відмінною промовою і чарівною посмішкою Ольга зовсім скоро в проекті Woman Hub!

Вже 13 грудня ми зустрінемося в рамках проекту, для того, щоб познайомитися з Жінкою з великої літери. Мало того, цей захід в рамках цього проекту в цьому році буде Новорічним та завершаючим красиво цей рік. Тому що він благодійний. Всі кошти зібрані в цей день за квитки, підуть на допомогу нужденним в інститут раку.

13 грудня зі 18.30-21.00 Ольга поділиться з нами усіма своїми секретами і інструментами, якими користуються сама і які їй так допомагають досягати бажаного.

Розповість про важливі знання в області особистого розвитку і кар'єри. Як поєднувати бізнес, кар'єру і материнство.
Поділиться як бути Королевою для свого чоловіка і залишати після себе завжди хороший післясмак.

Як це бути зіркою і при цьому залишатися Жінкою? Де та тонка грань, через яку краще не переходити. Поділиться своїми найпотаємнішими думками, планами, цілями і розповість як їх досягати легко і по-жіночому!

А також, навички флірту і спокуси крізь чоловічий мозок. Манери і правила етикету. Розповість, що не залишить кожного чоловіка залишатися байдужим. Поділиться усіма своїми правилами і кодексом Справжньої Леді. І надихне нас на нові горизонти!

А також, кожну учасницю чекає НОВОРІЧНИЙ ЯРМАРОК, який почне працювати вже з 17.00. Де можна буде придбати найцікавіші подарунки для себе і своїх рідних до нового року! Приймай участь і внеси свій внесок у велику і світлу справу. Давайте почистимо свою карму, правильними і потрібними справами ще в цьому році!

Купити квиток можна на сайті: www.charitywh.org.ua

Владислав Пєсков

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі