вівторок, 27 грудня 2016 р.

Подарунок від ангела.

В день Святого Миколая на сцені Київського академічного театру ляльок відбулася благодійна анімаційно-світлова вистава «Подарунок від янгола».Запрошені діти побачили святкову прем’єру, а це близько 300 дітей пільгових категорій: сиріт, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, тимчасово переселених з окупованої території АР Крим, із зони бойових дій і дітей, батьки яких загинули або знаходяться в зоні бойових дій. Благодійна вистава змогла відбутися за підтримки Департаменту культури КМДА та Київського академічного театру ляльок.
Це неповторна анімаційно-світлова казка для дітей і дорослих. «Подарунок  від  Янгола»
— казкова історія про маленьке Янголятко, яке  випадково, через свою надмірну допитливість, випустило найголовнішу, найочікуванішу зірку — Різдвяну. Зірка впала з неба й розбилася і її яскраві уламки розлетілися по всьому світу.  Що тепер скаже Святий Миколай?
За допомогою чарівного зіркового пилу, янгол вирушає у подорож. У цій подорожі він намагається зібрати докупи зірку, яка ось-ось має сповістити весь світ про Різдво. Кожен уламок володіє надзвичайною силою, його присутність дивно впливає на навколишній світ та його мешканців: світ крижаних птахів
він наповнює кольорами, дарує надію; жадібного павука сповнює співчуттям та добротою, боягузливих зайчат позбавляє страху, а цілому місту з маленьким народом дарує життя…
Чи зможе Янголятко вчасно зібрати докупи Різдвяну зірку і повернути її на місце? Що може цьому завадити?
Казка сповнена світлом, добротою, пригодами та різноманітними дивами. Вчить любові, турботі, сердечності.Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі