23 листопада 2016 року на НСК «Олімпійський» відбувся Інвестиційний форум м. Києва, де були представлені міські проекти для українських та іноземних інвесторів. Організатор заходу – Київська міська державна адміністрація.
Форум відбувся у партнерстві з інвестиційною компанією Dragon Capital, «Європейською Бізнес Асоціацією» та громадським об’єднанням Kyiv Smart City.
Панелями для представлення проектів стали: «Транспортна інфраструктура», «Комунальна сфера та енергоефективність», «Соціальна сфера», «Промисловість», «Сфера ІТ» і «Нерухомість».
До учасників Форуму з вітальним словом звернувся Київський міський голова Віталій Кличко.
В роботі Форуму брали участь спікери: директор регіональної місії USAІD Ukraine Сюзан Косинські Фрітз, керуючий директор консалтингової компанії DTZ в Україні Нік Коттон, головний транспортний консультант в Dornier Consulting Ашраф Хамід, генеральний директор Nextbike Ukraine Олексій Кушка, директор департаменту ринків капіталу консалтингової компанії DTZ в Україні Володимир Мисак, керуючий партнер PwC Олег Тимків, керуючий директор Colliers International Олександр Носаченко, засновник 1991 Open Data Incubator і ГО SocialBoost Денис Гурський, співзасновник Greencubator Роман Зінченко, а також представники інвестиційного бізнесу, IT та промисловості.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigx4EkVNHnnl5-D6LelsVI2RTkxB_uhViSjD2OEJSkQO-fFw_LMtXpAXq9Er69MOHxbMZk2fDNeDNsY3PL3zzPcYG9cE94jhVGih-dddQbguJuwe4P_QAXkjhnmaYieFCdhiGZnjriozY/s200/%25D0%25A4%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE0206.jpg)
Вероніка Приходько
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментарі