неділя, 27 листопада 2016 р.

НА ІНВЕСТИЦІЙНОМУ ФОРУМІ М. КИЄВА ПРЕЗЕНТУВАЛИ БІЛЬШЕ 50-ТИ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ

23 листопада 2016 року на НСК «Олімпійський» відбувся Інвестиційний форум м. Києва, де були представлені міські проекти для українських та іноземних інвесторів. Організатор заходу – Київська міська державна адміністрація.

Форум відбувся у партнерстві з інвестиційною компанією Dragon Capital, «Європейською Бізнес Асоціацією» та громадським об’єднанням Kyiv Smart City.

Панелями для представлення проектів стали: «Транспортна інфраструктура», «Комунальна сфера та енергоефективність», «Соціальна сфера», «Промисловість», «Сфера ІТ» і «Нерухомість».

До учасників Форуму з вітальним словом звернувся Київський міський голова Віталій Кличко.

В роботі Форуму брали участь спікери: директор регіональної місії USAІD Ukraine Сюзан Косинські Фрітз, керуючий директор консалтингової компанії DTZ в Україні Нік Коттон, головний транспортний консультант в Dornier Consulting Ашраф Хамід, генеральний директор Nextbike Ukraine Олексій Кушка, директор департаменту ринків капіталу консалтингової компанії DTZ в Україні Володимир Мисак, керуючий партнер PwC Олег Тимків, керуючий директор Colliers International Олександр Носаченко, засновник 1991 Open Data Incubator і ГО SocialBoost Денис Гурський, співзасновник Greencubator Роман Зінченко, а також представники інвестиційного бізнесу, IT та промисловості.Інвестиційний форум міста Києва – це унікальний міжнародний захід економічного характеру, мета якого продемонструвати прозорість міської влади та надати чітке представлення про економічний та інвестиційний потенціал української столиці. Для міста важливо показати потенційним партнерам результати впроваджених реформ, а також позитивні зміни в роботі з інвесторами. Але головна мета заходу – це безпосереднє залучення інвестицій для розвитку міста.Інвестиційний форум м. Києва – важлива подія для нашого міста – для демонстрації інвестиційної привабливості та розвитку столиці. Інвесторам  були запропоновані цікаві та перспективні проекти і було показано, що інвестклімат у Києві сприятливий і прозорий для ведення бізнесу.

Вероніка Приходько


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі