субота, 17 вересня 2016 р.

Smart Techno 2016 - практикум по технологіям і Хакатон

Прорив інтелекту і творчості у ІТ-технологіях: на триденному Хакатоні Smart Techno 2016 розроблять дієві моделі з впровадження штучного інтелекту, ботів, віртуальної та доповненої реальності в повсякденне життя.
16-18 вересня в Києві відбувається практикум з сучасних технологій і Хакатон «Smart Tekhno 2016», присвячений питанням штучного інтелекту, ботам, віртуальній та доповненій реальності.
У програмі беруть участь 16 спікерів і менторів та понад 100 фахівців з України та Європи, Дубаї, Ізраїлю. Захід відвідує близько 450 бажаючих, які пройшли реєстрацію та спілкування з чат-ботом. Головна мета - вперше об'єднати разом представників ІТ-сфери, творчості, громадськості та бізнесу для спільного створення абсолютно нових технологічних продуктів. Це безкоштовний освітній захід, на якому учасників навчать впроваджувати технології штучного інтелекту, віртуальної та доповненої реальності, чат-ботів у буденні суспільні та бізнес процеси, а також розробляти інноваційні ідеї у прототипуванні готових проектів.
Краковецький Володимир - організатор, український підприємець, відеоблогер та мандрівник, СЕО і співзасновник компанії АВСname™, співзасновник ChatBot Community Ukraine наголошує:
«Smart Techno 2016» - це практикум з сучасних технологій і Хакатон нового формату. Ми поставили перед собою завдання:
1. Продемонструвати, що при правильному підході на основі методології дизайн-мислення, сучасні технології у вигляді ботів, штучного інтелекту та доповненої і віртуальної реальності можуть слугувати як рішення покращення комфорту та якості нашого з вами життя.
2. Подолати бар'єр комунікації між розробниками та людьми не з ІТ сфери, зробити технології ближчими до пересічних людей.
3. Організувати синергію міжнародних інвесторів, бізнесменів, програмістів, митців та громадських діячів.
4. Розробити та продемонструвати реальні проекти з використанням сучасних ІТ технологій, що не мають аналогів».
У п'ятницю офіційне відкриття «Smart Tekhno 2016» розпочнеться з нетворкінгової вечірки (з англ. налаштування), де учасники мають змогу познайомитися один з одним, розказати про свої проекти та поділитися досвідом. У суботу стартує навчання за темою «Практикум з технологій: боти, штучний інтелект, віртуальна реальність», очікуються доповіді та воркшопи від експертів з технологій і представників цих платформ.
Денис Виноградський :
«За останні роки з'явилися технології, такі як штучний інтелект, віртуальна та доповнена реальність, завдяки яким виникають нові ідеї і стартапи. Вони здатні зробити наше життя ефективнішим. На хакатоні є можливість створити та презентувати ІТ-продукти на основі цих технологій. Наше завдання за 2 дні розкрити можливості технологій і продемонструвати їх роботу».
У неділю розпочнеться Хакатон за заявленими технологіями на основі опрацьованих ідей дизайн- мислення. Захід проведе бізнес-тренер Іван Беля, який навчить команди опрацьовувати ідеї з точки зору бізнес-моделі.
«Дизайн мислення - це побудова бізнес проекту на основі послідовних структурних частин. Без них не можливо побудувати бізнес модель та досягти якісного результату» - Іван Беля.
Таким чином, учасники мають змогу пройти навчання з сучасних технологій та набути практичних навичок та розробити власні ІТ- продукти. Вони будуть слугувати вирішенням соціальних проблем суспільства та бізнес задач компаній.
«В результаті будуть продемонстровані реальні проекти з реальними людьми, які на данний момент обрали науку та технології, як основу для свого розвитку. Учасникам надано унікальну можливість зануритися і долучитись до цих людей та стати тим, хто пише новітню техноісторію України» - резюмує пан Володимир.
По завершенню Хакатона, кращі ідеї фіналістів отримають підтримку від акселераторів з ОАЕ і України.
Надя Терешина, візіонер з Дубаї говорить про відкриті можливості для стартап проектів: «В Дубаї продуктивне середовище для імплементування інноваційних технологій, відкритий ринок і великі можливості, діють міжнародні акселератори та є підтримка уряду. Якщо в тебе є хороша ідея - тут є всі ресурси, щоб зреалізувати її. Слідкуйте за ініціативами акселераторів, не бійтесь пробувати подавати свої стартами, отримати фінансування і квиток у нове життя можливо».
Серед запрошених учасників:
Представники влади та політичні стратеги: Вікторія Підгорна, Юрій Назаров.
Зарубіжні експерти і представники стартап екосистем.
Представники від компаній: Samsung? Microsoft та ін.
Експерти по технологіям^ Сергій Скабелкін, Костянтин Лапчевский, Михайло Галушко, Олександр Краковецький, Антон Ведіщев, Володимир Краковецький.
Експерти маркетингу і реклами: Павло Педзнко, Роман Рибальченко та інші.
Локація заходу обрана не випадково - БЦ «Gulliver» підтримує всі інноваційні ідеї і події, що сприяють розвитку бізнесу та суспільства.

Smart Techno - це злиття (синергія) арту і технологій. Простір, де зустрінуться творці і дизайнери, люди
мистецтва і театру з кріейторами і новаторами, розробниками і ІТ-фахівцями.
Три типи фундаментальних професій: митці, розробники, бізнесмени.
Три напрямки в технологіях: боти, штучний інтелект, віртуальна реальність.
Три дні - три світогляди.
Людмила Заборська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі