середа, 27 квітня 2016 р.

Перспективи розвитку Україно-Іранських взаємовідносин

Посол Ірану в Україні Мохаммад Бехешті-Монфаред вважає, що зняття Україною санкцій з Ірану сприяє розвитку двосторонніх відносин між країнами. Про це він сказав на прес-конференції.
"Однозначно це (зняття санкцій) вплине на наші двосторонні відносини. Ми дуже сподіваємося, що дуже скоро санкції будуть зняті (Україна)", - сказав посол.
Зі слів Бехешті-Монфареда, Іран готовий співпрацювати з Україною у всіх сферах економіки, сфері освіти, транспортній сфері та сільському господарстві. Зокрема, Ірану потрібні залізничні вагони в великих об'ємах, продукти харчування, об'єм яких багаторазово збільшується під час хаджів мусульман в святі місця і багато інших товарів, поставки яких може здійснювати український бізнес. Іран готовий посилати для навчання студентів в ВУЗи України.
Крім того, посол прогнозує збільшення обсягу товарообігу між країнами.
Він також висловив надію на відвідування міністром закордонних справ Павлом Клімкіним Ірану, а також на візити іранських політиків в Україну.
В березні Україна та Іран підписали меморандум про взаєморозуміння за результатами п'ятого засідання міжурядової спільної комісії з економічного та торговельного співробітництва.

Дмитро Нагорний

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі