субота, 13 лютого 2016 р.

Ситуація на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Iнформація про підготовку наступальних дій на сили АТО – ГУР Міноборони


Як повідомив Український кризовий медіа - центр, ситуація на тимчасово окупованих теріторіях Донбасу загострюється. Є інформація про підготовку наступальних дій на сили АТО - ГУР Міноборони

Київ, 12 лютого 2016 року. Ситуація на тимчасово окупованих теріторіях Донбасу загострюється. Перший та Другий армійські корпуси (1 та 2 АК) проводять активну бойову підготовку та розвідувальну діяльність із застосуванням безпілотніків. Окрім того, бойовиків забезпечують матеріально-технічними засобами, насамперед боєприпасами та паливно-мастильними матеріалами. Цю інформацію озвучив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцькій під час прес-бріфінгу в Українському кризовому медіа-центрі. 

За даними розвідки, з 5 по 11 лютого на непідконтрольній Україні территорії зафіксували 33 факти перебування озброєння та військової техніки, які малі відвести на визначені відстані від лінії розмежування. Так, 35 танків та 4 міномети знаходяться у районах населених пунктів Горлівка, Донецьк, Зорінськ, Єнакієве, Макіївка, Михайлівка, Калинівка, Кіровське, Польова, Широка Балка, Ювілейне; 18 артилерійських систем та самохідних артилерійських установок (САУ) у районах населених пунктів Біле, Горлівка, Донецьк, Калинівка, Перевальськ, Саханка, Торез; сім 122-мм ракетних систем залпового вогню «Град» у районах населених пунктів Безіменне, Донецьк, Горлівка, Знам'янка, Сніжне, Стаханов, Торез; дві 300-мм ракетних систем залпового вогню «Смерч» біля населеного пункту Корсунь.

Вадим Скібіцькій повідомив, що з 8 лютого 1-й та 2-й армійських корпуси активно тренуються в рамках єдиної системи оперативної та бойової подготовки ЗС России. «Головна увага зосереджується на відпрацюванні питань наступальної та контрнаступальної тематики. Зосередження бойової техніки супротивника під час навчань підтверджено космічними знімками на полігоні біля населеного пункту Моспіне », - зазначив він. Крім того, пан Скібіцькій навів дані, згідно з якими на тимчасово окуповану теріторію України на цьому тижні Росія поставила біля 30 одиниць вантажних автомобілів з боєприпасами та військовим майном, колони військової техніки з особовим складом і три військових ешелони із танками, БМП, САУ, гаубицями Д-30, військовими автомобілями «Урал», до 300 тон боєприпасів та передусім 300 тон пально-мастильних матеріалів. Ще один військовий ешелон доставив до 250 тон боєприпасів, зокрема 122-мм, 152-мм артілерійські та 125-мм танкові снаряди, а також протитанкові засоби.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі