вівторок, 9 лютого 2016 р.

Бійці збунтувались проти нелюдського життя на полігоні

Маршем на Миколаїв: голодні та немиті
бійці 53-й бригади пішки йшли з
Широкого лану до військової прокуратури
Як повідомив "Телеканал новини «24» , бійці 53-й окремої механізованої бригади, що базуються на полігоні Широкий Лан на Миколаївщині, б’ють на сполох через нелюдські умови для служби.

Про це також пише видання "Преступности.НЕТ".

Вдень у понеділок, 8 лютого, 46 бійців з 53-ої окремої механізованої бригади, через нелюдські умови їх розміщення на полігоні «Широкий Лан», а також в цілому ставлення командування щодо їх забезпеченості, харчування та проживання, вирішили пішки вирушити до Миколаєва, щоб вимагати негайної реакції на те, що відбувається, у військовій прокуратурі.

Один з бійців бригади з позивним «Путя», говорячи про ці умови, розповів, що у деяких бійців матраци з вошами, ліки прострочені, при тому, як волонтерська допомога з території бригади вивозиться машинами. Боєць також повідомив, що вони неодноразово зверталися вже з цього приводу, однак належної реакції не було, у зв'язку з чим вони прийняли рішення відправитися в прокуратуру.

В будівлі Миколаївської районної державної адміністрації на Одеському шосе, 18-а відбулася зустріч військовослужбовців 53 бригади з військовим прокурором Миколаївського гарнізону Південного регіону України полковником юстиції Олександром Кітом.

Прокурор вислухав усіх військових, після чого попросив написати їх письмово йому звернення. Він пообіцяв провести перевірку та розібратися в ситуації, і якщо встановлено порушення, то винні будуть покарані.

Після цього військових провели в зал, де їх погодували. 

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков відреагував на дану ситуацію заявою про те, що військовий прокурор повинен сам їхати на зустріч з солдатами, а не навпаки.

У бійців дуже багато скарг на командира батальйону Олександра Марущака. За їх словами, на полігоні вони вже чотири дні, але катастрофічна ситуація з їх забезпеченням почалася ще давно і задовго до їх прибуття на полігон під Миколаїв. Тут вже просто їх терпець увірвався, так як за 4 дні їм дали тільки два рази по сухому пайку - військовослужбовцям доводиться за свої гроші шукати собі їжу.

Як вони кажуть, сплять вони на Широкому Лані практично на снігу, і не можуть навіть помитися. Хтось із бійців зізнався, що в останній раз мився 25 грудня, тобто ще в минулому році.

Раніше повідомлялося про те, що бійці 128-ї бригади на полігоні «Широкий Лан», розташованому неподалік від Миколаєва, живуть в занесених снігом дірявих наметах.
Підготував Ігор Друженко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі