субота, 13 лютого 2016 р.

Які літаки РФ застосовує в Сирії?


30 вересня Рада Федерацыъ проголосувла за використання ЗС Росії за кордоном. Відзначимо, що мова йде тільки лише про застосування бойової авіації проти екстремістського угрупування «Ісламська держава». Вже через кілька годин після рішення Ради Федерації журналісти повідомили про нанесення російською авіацією першого авіаудару по позиціях бойовиків.

Су-30СМ
Про перекидання на сирійську базу в Латакії чотирьох багатоцільових важких винищувачів Су-30СМ повідомив 20 вересня інформаційний портал, що спеціалізується на авіаційних новинах - The Aviationist


Су-24 і Іл-78 (або ІЛ-76)
Через деякий час все той же The Aviationist видав нове повідомлення про перекидання до Сирії чотирьох російських Су-24 і літака-заправника Іл-78 (або ІЛ-76).
Су-25
21 вересня цей же портал повідомив про появу поруч з чотирма російськими Су-30 поблизу військової авіабази в Латакії 12 штурмовиків Су-25.


Турецьке агентство Anadolu заявляє, що удари російської авіації були в основному зосереджені по підконтрольних опозиції районам в Ідлібі, на півдні и півночі Алеппо, на півночі Хамі, півночі Хомса, північній сільській территорії Лазкіє, півночі Дераа на півдні Дамаска.

У цілому в результаті нападів России загинули 1815 осіб, у тому числі и 106 збройних опозіціонерів", - повідомляє видання.

Раніше сірійське бюро зі спостереження за правами людини повідомляло, що в результаті трьох місяців російських авіаударів в Сирії загинула 2 371 людина.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі