четвер, 10 вересня 2015 р.

"Укрзолото» вчить українських підприємців, як працювати в Польщі

7 вересня 2015 Національна мережа ювелірних супермаркетів «Укрзолото» за підтримки Союзу ювелірів України провела перший з 6 запланованих всеукраїнських семінарів, присвячених практиці виходу українських компаній на ринок Польщі. Співорганізаторами заходу виступили Громадська рада при Державній фіскальної службі України, Українська асоціація рітейлерів і журнал «Митний брокер». Місцем «старту» стала Одеса, на черзі Київ (9 вересня), Хмельницький (11 вересня), Дніпропетровськ (14 вересня) та Рівному (16 вересня).
Ідея просвітницької програми виникла в процесі реалізації першого масштабного європейського проекту Національної мережі ювелірних супермаркетів «Укрзолото» - Golden Place. (Як відомо, він передбачає відкриття в Польщі 32-36 магазинів унікального для цього ринку формату протягом найближчих 5 років). Базуючись на результатах дослідження, проведеного фахівцями «Укрзолото», був розроблений ряд інформаційних матеріалів на допомогу українським виробникам і реалізаторам ювелірної продукції, що розглядає можливість виходу на ринки країн ЄС.
Увазі аудиторії були представлені бізнес-план для учасників проекту Golden Place, «дорожня карта» для партнерів, відомості про обсяг ринку та інші документи. Також в рамках семінару обговорювалися актуальні організаційні питання, що стосуються:
• реєстрації бізнесу в Польщі,
• порядку вивезення з України і ввезення до Польщі ювелірних виробів,
• особливостей митного оформлення,
• оподаткування,
• пробірного контролю,
• польського законодавства у сфері технічного регулювання та захисту прав споживачів та ін.

Андрій Жук, співзасновник Національної мережі ювелірних супермаркетів «Укрзолото»: «В цілому ідея була прийнята дуже добре і викликала активний відгук наших колег по бізнесу. Семінар показав, що у представників українського ювелірного сектора є інтерес до європейського ринку, і, відповідно, є потреба в інформації і практичних рекомендаціях, як з цим ринком працювати" .

Марина Дремлюга

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі