четвер, 10 вересня 2015 р.

Молочна промисловість Європи демонструє стабільне зростання

Світовий ринок молочної продукції, як і прогнозувалося в кінці минулого року, продовжує зниження. У всякому разі, дана тенденція не зазнала змін. При цьому на території Європейського союзу ситуація у сфері молочного виробництва також залишається не проста. Вартість виробленої молочної продукції продовжує знижуватися.

Останні торги, які проходили в Нідерландах, відзначилися зниженням спотового рівня для молока з 4,4% жирністю до 27 євро за 100 кілограмів.

Подібне падіння змушує власників молочних ферм вживати кардинальних заходів. Приміром, своєї останньої страйком європейські молочники спробували звернути на себе увагу широкої громадськості. Не додає оптимізму і прийдешне незабаром скасування квот на виробництво молочної продукції. Подібні заходи на думку фермерів з ЄС сприятимуть значному збільшенню і без того не дуже райдужної ситуації на ринку, адже інтервенції і програма приватного зберігання надлишків молочних продуктів, що проводяться на практиці, не дуже ефективні. Саме тому європейські фермерські господарства виступають за впровадження більш дієвих важелів регулювання.

На ринку в дійсності спостерігається збільшення обсягів виробництва молока. Згідно з даними ZMB, даний показник в ЄС виріс більш ніж на 5%. Приміром, у Великобританії сумарний обсяг надоїв збільшився на 9%, в Польській Республіці - на 8%, а в Бельгійському королівстві, Франції та Ірландії - на 6%. Німеччина продемонструвала зростання в 4%. Дійсно, європейцям буде з чого спекти пиріг . Жарт.

Не відстають від зростання виробничих обсягів і експортні показники молочної галузі. За винятком сирної продукції вони також демонструють стабільність.

За матеріалами Євроінфо

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі