вівторок, 15 вересня 2015 р.

Депутати разом з ООН розробляють закон про гуманітарну допомогу

Питання знаходиться на контролі робочої групи.
Народні депутати разом з ООН розробляють закон про гуманітарну допомогу. Про це заявив голова комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції і людей з інвалідністю Олександр Третьяков на засіданні комітету, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми зараз розробляємо разом з ООНівцями ... У нас є робоча група, де готуватиметься великий новий закон по гуманітарці та благодійності, де ООН просить чітко розділити: .. Що таке гуманітарка, що таке благодійність. Туди залучені майже всі інститути, які є" , - сказав Третьяков.

Нагадаємо, Верховна Рада хоче прискорити митне оформлення гуманітарних вантажів.

Довідка. Ліга Досьє.

Третьяков Олександр Юрійович

Народний депутат України

Дата народження: 20.03.1970

Місце народження, освіта. Уродженець Києва. Випускник Київського вищого військового інженерного радіотехнічного училища ППО. В кінці 1990 року по х закінчив факультет менеджменту організацій Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу.

Бізнес і політика. Активно займався нафтобізнесі, з 1995 року до першого "походу" до Верховної Ради займав пост президента фірми АТЕК-95. Також у сферу бізнес-інтересів політика входять засоби масової інформації, об'єднані в холдинг Главред-медіа (в їх числі - сайт і журнал Главред, газета Известия в Україні, Нова газета, журнал Профіль). У серпні 2007-го стало відомо про злиття Медіа-активів Третьякова з агентством УНІАН та Газетою по-київськи.

Був членом Народного Союзу Наша Україна і членом президії цієї партії. Третьякова вважають одним із спонсорів Нашої України, виборчих кампаній партії і Віктора Ющенка.

У команді майбутнього президента України, за даними Української правди, бізнесмен з'явився в 2001 році завдяки одному з екс-міністрів з уряду Ющенка. У 2004 р  Третьяков керував фінансовою стороною виборчої кампанії майбутнього глави держави. Особливо близький до кандидата від опозиції став після отруєння, супроводжував його на лікування до Австрії.

Після інавгурації Ющенко призначив Третьякова першим помічником - керівником Кабінету президента України.

Будучи першим помічником президента, у 2005 році Третьяков отримав місце в наглядовій раді Ощадбанку України.

Незважаючи на внутріпартійні розбіжності, що загострилися восени 2006  і бажання значної частини нашоукраїнців радикально змінити президію й політраду НСНУ, Третьяков залишився в числі впливових членів партії. Знову ж завдяки впливовості.

Сім'я. Одружений. Виховує доньку.

Ярослав Дмитренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі