пʼятниця, 18 вересня 2015 р.

У Києві презентували найбільш неординарний англомовний путівник по Україні

Видавництво «Основи» випускає третій перевидання «Awesome Ukraine». Після євромайдану, окупації Криму та війни з Росією знаковий путівник змінив обкладинку: тепер традиційний Козак Мамай тримає в руках не бандуру, а коктейль Молотова.
«Awesome Ukraine» цікавий тим, хто шукав пізнавальну і оригінальну інформацію про Україну англійською мовою, кому доводилося самостійно пояснювати іноземним гостям, чому наша символіка - синьо-жовтий прапор і тризуб, чому в українців є сентимент до солов'я, калини і сала, чому ми пишаємося Пилипом Орликом, Сержем Лифарем, братами Кличками і літаком АН-225 «Мрія», а центр Європи знаходиться в Закарпатській області.
«Наша мета розповісти про Україну з гумором, без пафосу і з іронією», - каже видавець Дана Павличко. - «Awesome Ukraine»(легко доводить, що Україна сучасна та цікава, але українці також можуть за себе постояти! Саме тому путівник змінив обкладинку і поповнився матеріалами про Помаранчеву революцію, євромайдан і День незалежності. Також до видання додалися глави про багатьох видатних українців: від Богдана Хмельницького до Казимира Малевича.
«Ми почали серію «Awesome Ukraine» 4 роки тому. Торік випустили такий же проект по столиці «Awesome Kyiv» і активно працюємо над книгами «Awesome Lviv» і «Awesome Odesa». Саме ці книги роблять кращий РR Україні і викликають інтерес у іноземців », - розповідає співавтор ідеї Анна Копилова.
Всього книга складається з 7 розділів: культура, їжа, історія, природа, місця, спорт та індустрія. Власне, тут все, що ми любимо розповідати про Україну!

Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі