четвер, 14 травня 2015 р.

Створений Союз учасників АТО

Союз учасників АТО захищатиме права бійців по поверненню з передової.
Після повернення бійців зі Сходу країни їх права захищатиме Союз учасників АТО. У планах засновників Союзу - лобіювання на державному рівні інтересів учасників антитерористичної операції на Сході України, їх психологічна підтримка, координація волонтерського руху.

Презентація нової організації відбулася в середу 13 травня в Києві в Українському домі, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

"Мета нашої організації - зробити все від нас залежне, щоб забезпечити учасників бойових дій всім необхідним і вирішити найближчим часом соціальні питання", - зазначив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Ініціатори створення Союзу, серед яких і народний депутат України Євген Дейдей, планують організувати реабілітацію та адаптацію бійців, які повертаються з передової, відкрити для них соціальні магазини та аптеки, а також ввести систему знижок у різних сферах послуг. Крім того, серед основних завдань - лобіювання на державному рівні пільг і статусу учасників антитерористичної операції, допомога сім'ям загиблих.

Вступити в Союз учасників АТО зможуть не тільки міліціонери і нацгвардійці, а й військовослужбовці Збройних Сил України, які брали участь у АТО.

"Ми не поділяємо, чи це міліціонер, або військовослужбовець Збройних Сил України або нацгвардієць. Ми раді бачити в нашому Союзі ту людину, яка пройшла АТО, яка там воювала і захищала Батьківщину", - зазначив Дейдей.

Як повідомлялося, в Україні створять загальнодержавну систему реабілітації учасників антитерористичної операції з урахуванням зарубіжного досвіду адаптації військовослужбовців в постконфліктних ситуаціях.

Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі