четвер, 14 травня 2015 р.

Біля підніжжя благополуччя.

     На початку травня місяця в УНІАНі була проведена прес-конференція Тренінгового центру Є. Дейнеко з приводу презентації конференції «Живі  гроші»: як заробити в кризу? Що відбудеться 16-17 травня у м. Києві.
   На заході  були присутні дійові особи «Першої грошової  конференції».
     Організатори конференції  поставили собі за мету допомогти конкретним людям конкретними порадами задля підняття фінансового рівня людей, їх фінансового забезпечення.
     Спікерами було озвучено,що серед виступаючих на майбутній конференції будуть: бізнес-тренери, фінансові консультанти, інвестори, психологи, системні аналітики, вчені, практики-управлінці, підприємці, бізнес-вумен, володарі  тренінгових компаній і консалтингових агентств.
   Конференція буде проходити  впродовж 2 днів і включатиме в себе насичену просвітницьку і розважальну програму до якої увійшли: грошові ігри, майстер-класи, подарунки від спонсорів, сюрпризи, професійні фото-сесії. Організатори запросили спікерів-мільйонерів, які на власному прикладі поділяться досвітом 
з усіма бажаючими, що прагнуть стати успішними, багатими людьми.
    Здається не зайвим буде викласти для огляду головні пункти програми Грошової конференції: 
- Розуміння і усвідомлення того, що гальмує ріст доходів.
- Практичне знання про те, як заробляти більше, найбільш актуальні шляхи інвестування і збільшення  грошової маси
- Особисте спілкування з експертами у галузі фінансової грамотності.
- Ідея для створення власного бізнесу.
- Позбавлення блоків і обмежень, які стримують прибуток, трансформування грошового мислення.
     На даній конференції кожен має обрати свій шлях розвитку.
Як сказав один з спікерів-мільйонерів-сьогодні, державна система освіти повністю застаріла і варто шукати нові шляхи, створювати нові бізнес-моделі сьогодення, що докорінно різняться з соціалістичною ідеологією і її фінансовою структурою.  Люди мають обміняти свій час на гроші, або навпаки.
      Варто для себе сприйняти декілька постулатів: 
1. З двох доріг варто  вибрати найважчу. 
2. За все слід платити.
 Якщо ви платите за все і нема поштовху уперед, подивіться за що ви ще не заплатили. 
   Враховуючи  все викладене,  можна зробити тільки один висновок: той хто вирішує розпочати для себе бізнес з чистого  аркуша,  або знайти ті помилки, які ним були зроблені в бізнесі, із-за  чого останній став пробуксовувати,- ця конференція має дати відповідь на всі,  самі нагальні, актуальні питання,- питання, відповіді на які, зрушать українську економіку з кризи, в якій та зараз знаходиться.
  Хоч напомацки, але до світла знань….      

Богема

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі