понеділок, 13 квітня 2015 р.

Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко про перспективи співпраці України і Ізраїлю в сфері високих технологій

Дипломат розповів, як Україна зможе отримати одне з найпотужніших озброєнь у світі - повідомляє Facenews

Якщо на наявні в Україні і на вироблені там БТРи, танки, літаки поставити ізраїльську електроніку, авіоніку, системи зв'язку, то вони перетворяться в одні з найпотужніших озброєнь у світі.

Про це в інтерв'ю виданню Forbes повідомив посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко.

За його словами, зараз, у зв'язку з втратою ринку Росії, Ізраїль стає дуже цікавим для українських виробників: "Відбувається просто божевільне зростання виробництва кошерної продукції в Україні - у співпраці з рабинами. Я вважаю, що українцям треба приділяти більше уваги ізраїльському ринку та ізраїльським передовим розробкам. Якщо тільки в Україні створяться гарні умови, то ізраїльські технологи в промисловості, хайтек і агроіндустрї можуть зробити фурор в Україні ".

"У військово-торговельній галузі ми не можемо купувати летальне озброєння, але купувати в Ізраїлі оборонні засоби нам ніхто не забороняв. Окремо хочу подякувати ізраїльський уряд за допомогу в лікуванні наших військових в лікарнях Ізраїлю", - зазначив Надоленка.

Крім того він зазначив, що бачить великі перспективи військово-технічного співробітництва між нашими країнами.

"Якщо на наявні в Україні і на вироблені у нас БТРи, танки, літаки поставити ізраїльську електроніку, авіоніку, системи зв'язку, то вони перетворяться в одні з найпотужніших озброєнь у світі, які, при виробництві в Україні, будуть користуватися попитом у третіх країнах ", - додав посол.

Юлія Скороход

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі