понеділок, 13 квітня 2015 р.

Презентація Іспано-Української Торгової Палати

Створена за підтримки посольства Іспанії в Україні Іспано-українська торгова палата для розвитку (Іспанська торгова палата в Україні) має намір реалізовувати проекти по виходу українських компаній на ринок Європейського Союзу, а також буде підтримувати іспанський бізнес у нашій країні.

Про це повідомив на презентації в Києві Іспанської торгової палати її президент Михайло Петруняк.

«Ми є іспанською юридичною структурою ... Ми є мостом між двома країнами і будемо працювати в Україні, впроваджуючи європейські стандарти ведення бізнесу та захисту інвестицій», - сказав Петруняк.

Присутня на презентації глава торгового представництва Іспанії Май Абраін Родрігес заявила, що відкриття палати стане важливою віхою в інтеграції економік України та ЄС.

«Я рада відкриттю цього закладу, який допоможе розвинути взаємини наших країн», - сказала Родрігес.

У свою чергу, керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Королівством Іспанія Ігор Діденко підкреслив, що всередині парламентської коаліції існує консенсус щодо підтримки ініціатив щодо поглиблення торговельно-економічних зв'язків між Києвом і Мадридом, і висловив готовність розглянути пропозиції нової торгової палати.

Серед проектів, які планує реалізувати іспано-українська установа, знаходиться виведення однієї з дніпропетровських інжинірингових компаній на іспанський ринок.

Крім того, торгова палата супроводжує реалізацію проектів в Іспанії класичного ювелірного дому «Лобортас» (Київ).

Присутні гості, в тому числі глава торгового представництва Іспанії травня Абраін Родрігес, керівник групи міжпарламентських зв'язків з Королівством Іспанія Ігор Діденко, із захопленням ознайомилися з виставкою Класичного ювелірного Дому «Лобортас». Особливу увагу привернули ювелірні скульптури роботи майстрів Дому «Лобортас», визнані вершиною цього напрямку у світовому масштабі, Лампади для Благодатного вогню, в яких вже кілька років щорічно Благодатний вогонь на Великдень доставляється з Єрусалиму в Україні, колекція кілець-вишиванок, найтоншої роботи натільні ікони та хрести.


«У нас вже є плани щодо співпраці з кількома іспанськими музеями. Це і Прадо, і музей Сальвадора Далі. Ми вважаємо, що український внесок через Іспанію буде вноситися і в європейську скарбницю, давні традиції ювелірних будинків якою ми реалізуємо в ХХІ столітті », - сказав на презентації директор Українського ювелірного дому Ігор Лобортас.

Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі