середа, 22 квітня 2015 р.

АрселорМіттал Кривий Ріг, найбільше гірничо-металургійне підприємство України оголосило результати своєї діяльності за 2014 рік

Київ, 21 квітня 2015. Інтерфакс-Україна.
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, сьогодні оголосило результати своєї діяльності за 2014 рік.

Ключові фінансові показники:
• Чистий дохід від реалізації продукції склав 36740 млн. грн.
• Валовий прибуток склав 2,83 млрд. грн.
• Сума капітальних інвестицій склала 2,9 млрд. грн. в 2014 р

У 2014 р обсяг продажів металопродукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» склав 5,7 млн. т.

Ключові проекти програми модернізації 2014р .:
• реконструкція комплексу коксових батарей коксохімічного виробництва;
• капітальний ремонт I розряду доменної печі №6 з впровадженням природоохоронних заходів;
• програма модернізації аглофабрик ;
• будівництво комплексу про готуванню і вдування пиловугільного палива в доменній печі;
• будівництво системи первинного охолодження та очищення газів конвертерного цеху (з дожигом СО і впровадженням автоматизованої системи екологічного моніторингу);
• відновлення печей коксових батарей коксохімічного виробництва;
• введення в експлуатацію пресів для удосконалення упаковки катанки на прокатних станах прокатного департаменту;
• реконструкція секцій рудозбагачувальної фабрики.

На підприємстві надається підтримка мобілізованих працівників підприємства, членів їх сімей та тимчасових переселенців
У 2014 р в рамках мобілізації було призвано понад 280 працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг». Мобілізовані працівники залишаються членами трудового колективу підприємства і зможуть повернутися на свої робочі місця після демобілізації.

У 2014 р в зоні антитерористичної операції на сході України при виконанні бойового завдання загинули 10 працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», 12 співробітників підприємства отримали поранення. На початку 2015 загинуло 4 і отримали поранення 11 працівників підприємства. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало матеріальну допомогу в розмірі 50 тис. Грн. кожній сім'ї загиблих воїнів-працівників підприємства.

У жовтні 2014 почав свою роботу Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», створений для підтримки сімей працівників підприємства, загиблих або поранених в ході бойових дій на сході України. Пожертвувати кошти в Благодійний Фонд ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть як працівники підприємства, так і співробітники компанії АрселорМіттал по всьому світу, а також всі бажаючі в Україні та за кордоном.

У 2014 р ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило бронежилетами, бронешоломами, захисними окулярами, а також медичними аптечками своїх працівників, призваних на військову службу за мобілізації. Напередодні зими підприємство надало своїм мобілізованим працівникам зимове обмундирування і корисні в польових умовах приналежності. Персональні набори для військовослужбовців містили спальні мішки для використання при температурі від -16 градусів і нижче, напівшерстяне і вовняне натільна білизна, зимові штани та куртки, утеплені берци, а також термоси та рюкзаки.

У 2014 р ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечило безкоштовне проживання в своєму санаторії-профілакторії тимчасових переселенців, які через бойових дій на сході України були змушені покинути свої будинки. Всього в санаторії-профілакторії підприємства були розміщені понад 260 тимчасових переселенців, які також забезпечувалися безкоштовним триразовим харчуванням. Витрати ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на підтримку переселенців зі східних областей України склали понад 6 млн. грн.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало переселенцям можливість працевлаштування відповідно до переліку відкритих вакансій підприємства. При цьому робочі місця пропонувалися як з урахуванням наявної у людей кваліфікації та досвіду роботи, так і з можливістю перенавчання на нову професію. 13 осіб, які раніше проживали в зоні АТО, стали працівниками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в 2014 р.

У липні 2014 25 дітей з Донецької та Луганської областей України відпочили та оздоровилися за рахунок коштів підприємства в дитячому оздоровчому таборі «Современник» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» разом з дітьми працівників комбінату.

Генеральним директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 1 лютого 2015 року був призначений Парамжіт Калон.

Парамжіт Калон має 21-річний досвід роботи в сталеливарній промисловості. Раніше він працював на посаді заступника генерального директора з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». До призначення на цю посаду був Головою технічної адміністрації та Головним керуючим по проектам і стратегії підприємства (2008-2010).

Парамжіт Калон почав свою кар'єру в 1995 р на посаді менеджера з проектів компанії «СМС Зімаг» (колишня назва - «Маннесман Демаг»), одного з найбільших світових новаторів в технології сталі і постачальників устаткування. Наприкінці 2001 він перейшов працювати в компанію Danieli & C (Буттріо, Італія), де відповідав за монтаж і пуско-наладку сталеливарних проектів «під ключ» по всьому світу. Протягом десяти років пан Калон реалізував і запустив ряд стратегічних сталеливарних проектів основних виробників сталі в Індії, Китаї, Тайвані, Великобританії, Франції, Італії та Росії.

Парамжіт Калон закінчив державний інженерний інститут штату Харьяна в Індії і має управлінську ступінь з металургії, а також сертифікат післядипломної освіти з комп'ютерних наук.

Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі