пʼятниця, 24 квітня 2015 р.

З ПОЧАТКУ РОКУ «УКРОБОРОНПРОМ» ПЕРЕДАВ ЗСУ РЕКОРДНІ 150 ОДИНИЦЬ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ

Як повідомляє офіційний сайт Укроборонпрому ,завдяки значному підвищенню темпів виробництва продукції ДК «УКРОБОРОНПРОМ» від початку року передав ЗСУ вже 150 од. військової техніки. Про це повідомив Перший заступник генерального директора «УКРОБОРОНПРОМУ» Сергій Пінькас.
«Коли тільки розпочалися процедурні моменти щодо оформлення державного оборонного замовлення, наші підприємства вже безпосередньо займалися цим питанням. Саме тому на сьогодні вже 150 одиниць броне- та артилерійської техніки передано військовим» - заявив посадовець.
За цей період військові отримали 82 танки, понад 50 одиниць бронетранспортерів та БМП, а також 15 одиниць ракетно-артилерійського озброєння.
Сергій Пінькас також зазначив, що виконання ДОЗ ускладнюється не зовсім ефективною системою фінансування, через що підприємства оборонної галузі у більшості випадків починають ремонтувати техніку  ще до підписання контрактів, під особисті гарантії.
Нагадаємо, що «УКРОБОРОНПРОМ» виконав державне оборонне замовлення на 2014 рік у повному обсязі – на 100%.

Яка ж ситуація в оборонній промисловості РФ?
За матеріалами відкритої преси.
Провідною російською корпорацією з виробництва техніки оборонно-промислового комплексу Росії є ВАТ "Науково-виробнича корпорація" Уралвагонзавод ". До складу корпорації" Уралвагонзавод "входить більше 30 промислових підприємств, науково-дослідних інститутів та конструкторських бюро.

У РФ в області виробництва нової зброї існує проект "Армата".

Відповідно до планів Путіна він буде показаний в Москві на параді 9 травня 2015 року.

В кінці 2014 - початку 2015 років РФ планувалося виготовити і поставити Міноборони РФ дослідну партію зразків продукції на платформі "Армата", які повинні взяти участь в параді 9 травня. Путін говорив, що ЗС РФ закуплять 2,3 тис. одиниць танків.

РФ також здійснювала виробничі плани модернізації танків Т-72Б в 2014 році.
На виставці в Нижньому Тагілі був представлений новий зразок бойової машини вогневої підтримки на базі шасі танків Т-72 "Термінатор-2". Це модернізація відомого танка Т-72.

Також в РФ був створений прототип важкої колісної БМП, який отримав найменування "Атом" до міжнародної виставки озброєнь, військової техніки та боєприпасів Russia Arms Expo 2013 в місті Нижньому Тагілі. Прототип з'явився спільним проектом УВЗ і французької компанії Renault Truck Defense - одного зі світових лідерів з виробництва широкого спектру тактичних транспортних засобів, колісних броньованих машин і силових агрегатів для бронетанкової техніки. На "Атом" встановлений бойовий модуль з 57-міліметровою автоматичною гарматою, вона може вести вогонь, який по дальності в два-три рази перевищує дальність 30-міліметрової гармати, яка встановлюється на такого роду машинах у всьому світі. Ще однією особливістю цієї розробки є шасі французької фірми: воно відрізняється надійністю, відповідає всім сучасним вимогам по захищеності, особливо з мінної стійкості.

Французька компанія Renault Trucks Defense, що зарекомендувала себе на світовому ринку як фахівець у створенні колісних машин (VBCI, VAB, Sherpa), повинна була забезпечити бронетранспортер 8х8 трансмісією, завдяки якій машина володіє аналогічною гусеничному транспорту прохідністю

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі