середа, 11 лютого 2015 р.

Сили АТО наступають в напрямку Новоазовська - полк Азов

Нацгвардійці добровольчого полку "Азов" повідомляють про початок наступальної операції у напрямку зайнятого росіянами і найманцями Новоазовська
За інформацією прес-служби добровольчого полку Нацгвардії Азов, станом на 8:00 10 лютого українські силовики звільнили від проросійських бойовиків села Павлопіль і Широкино в Новоазовському районі Донецької області, а також село Комінтерново Новоазовського району. Також, згідно з повідомленням, узятий перший блокпост терористів в напрямку села жовтня.
"З ранку полк Азов почав повномасштабну наступальну операцію в напрямку Новоазовська. Станом на 8:00 був зайнятий н.п. Широкино. Звільнений Павлопіль. Над Комінтерново майорить український прапор. Починається штурм Жовтня", - пише прес-аташе полку у Фейсбуці, відзначаючи, що спостерігається "висока інтенсивність ведення вогню", і що з обох сторін використовується зброя "всіх калібрів".
"Ворог задіяв бронетехніку. Азов розгортає наступ на Саханка, узятий перший блокпост, противник відступає", - йдеться в повідомленні.
Також розвідка полку повідомляє про те, що "російська авіація тричі перетинала кордон, однак удару по нашим силам не завдавала". 

Світлана Іванова

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі