понеділок, 1 грудня 2014 р.

Полторак збирається переатестувати весь керівний склад.

У Міністерстві оборони України за неналежне виконання службових обов'язків звільнили 50 керівників. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"За останній період більше 50 посадових осіб апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України було звільнено за неналежне виконання ними службових обов'язків", - сказано в повідомленні.

За словами міністра оборони Степана Півторака, планується провести переатестацію всього керівного складу апарату оборонного відомства.

"Ми позбавляємося від тих людей, хто працював неефективно, затягував прийняття рішень. По багатьох з них проводяться перевірки, і це тільки початок. За підсумками року, коли ми чітко зрозуміємо, хто як працював, проведемо переатестацію всього керівного складу. Почнемо з заступників міністра ", - сказав Полторак.

У Міноборони триває робота зі створення кадрового резерву з числа бойових офіцерів і генералів, які зможуть замінити тих посадових осіб, які не пройдуть атестацію.

Полторак також розповів, що на базі департаменту кадрової політики Міноборони України формується підрозділ, який готується до роботи на поліграфі. Раніше сам міністр і ще 9 волонтерів пройшли перевірку на поліграфі.
C. Малий

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі