понеділок, 1 грудня 2014 р.

Російська армія тренується, обстрілюючи Україну – Юрій Береза

Юрій Береза
Командир полку спеціального призначення «Дніпро-1», а тепер народний депутат, Юрій Береза стверджує, що російська армія тренується у війні проти України.
«Ми знищили колону російських військ під Іловайськом. Близько 300 осіб. Регулярних російських військ. І захопили близько 10 осіб. І старший – майор артилерії розповів, що зараз всі артилеристи Росії приїжджають у Таганрог, щоб здійснювати практичні стрільби по території України. Я кажу: «Ми ж брати». А він: «Та ні. Ви – хохли. Ви взагалі знахабніли. Ми вам подарували вашу незальожность, а ви продалися американцям». Ось ці слова й пояснюють те, що у нас відбувається на сході», – сказав Юрій Береза Радіо Свобода в ефірі програми «Ми разом».
За словами командира полку «Дніпро-1», російським військовим байдуже у кого стріляти: «в жінок чи в стариків, бо у них немає честі».
«Для Путіна ми щось незрозуміле. Він би хотів, щоб ми були частиною якогось умовного «радянського народу». А ми, українці, завжди були, є і будемо», – каже Юрій Береза.
На його думку, Росія «23 серпня 2014 року почала ІІІ Світову війну, коли дві російські бригадні групи перетнули кордон України в районі Амвросіївки і пішли наступом на Іловайськ. І тому зараз головна людина в Україні – це «людина в окопі», це ті, хто захищає Україну на передовій, каже Береза.
Відповідаючи на запитання Радіо Свобода про те, як можна поєднувати роботу у парламенті й командування бойовим підрозділом, Береза відповів, що має заступників, які готові очолити цей полк.
«Це моє дітище. Я його створив. І я його ніколи не залишу, ні при яких умовах. На сьогодні там є новий командир полку. Полковник Печененко, який був разом зі мною в Іловайську», – пояснив народний депутат.
Юрій Береза брав участь у обох українських Майданах, створив добровольчий батальйон «Дніпро-1», який з вересня є полком спеціального призначення Головного управління Міністерства внутрішніх справ України. Комбат Береза пройшов до парламенту VIII скликання від партії «Народний фронт».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі