четвер, 20 лютого 2014 р.

Торгівля людськими органами

  Є звістки про те, що вилучаються людські органи у сирійських поранених, що потрапляють до Туреччини на лікування. Це молоді чоловіки і жінки. Вони піддаються вибору в лікарнях Хатаї (Антакья, Антіохія - прикордонне місто з Сирією) і Анталії, куди реанімаційні автомобілі Туреччини везуть поранених. Під наркозом, як би відбувається планова операція, але насправді вилучаються органи з тіла поранених, що призводять до летального результату (і згодом вбиваючи їх) і більшість з яких поховані на кордоні, з сирійської сторони, під приводом, що не можна відправити тіла померлих в їх села, до їхніх батьків через військові дії на території Сирії. Цю інформацію розкрив французький лікар.
  Число операцій, які мали місце в 2011 році в Туреччині, з пересадки органів було мізерним, в порівнянні з тим, що відбулося за останні 2 роки. в 2012-13 роки вони збільшилися в кілька разів. При трансплантації органів потрібні спеціальні ліки по ослаблення імунітету, щоб нове тіло могло прийняти чужорідний орган, а потім поступово піднімати імунітет. Фірми Туреччини збільшили кількість експортованих засобів для Туреччини, в кілька разів, після 2011 року. Останній випадок був 2 дні тому, який стався з молодим чоловіком, який отримав кульове поранення в ногу, з міста Сілкін (на кордоні з Туреччиною), і повернувся з Туреччини додому в труні. На кордоні французький лікар оглянув його і вважає, що це нереальний випадок. Його колеги, іноземні лікарі порахували цей випадок дуже дивним, що стався з цим пораненим в ногу хлопцем. Ми змушені розкрити і розповісти про злочини, що відбуваються з пораненими. Кількість операцій з трансплантації, які проводяться в лікарнях Анталії збільшилася, за останні два роки, з моменту початку війни в Сирії .
  За підтвердженою інформацією з Туреччини, люди, що знаходяться на лікуванні в Туреччині чекають людські органи і потребують пересадки печінки, нирок, серця. Людина, яка отримала поранення в руку, в ногу або інші місця тіла, перевозиться через кордон до Туреччини в лікарню. Під наркозом хірурги забирають у поранених серця, нирки, печінку, очі, а потім вбивають поранених і відправляють в оцинкованих трунах до кордону з Сирією або ховають у Туреччині. Ці процеси виявили сирійські лікарі, які проживають в Європі та приїхали волонтерами до Туреччини. Коли була відкрита одна з оцинкованих трун, батьки цього померлого мученика виявили, що у нього були вилучені органи. Було розкрито що роблять турецькі лікарі з легко пораненими сирійцями, везучи їх на "лікування" до Туреччини і привозячи їх назад в оцинкованих трунах, при розкритті яких близькі бачили, що у їхнього родича попередньо були вилучені органи. Хірурги зашивають розсічені порожнини кожного померлого, намагаючись приховати сліди вилучення органів, або ж лікарі зі знанням своєї справи, так спотворюють тіло померлої людини, що його родина не дізнається про це.
Фармацевтичні компанії, які продають ліки, що ослабляють імунну систему. 

Сирійські терористи залучені в незаконну торгівлю органами людини.
Поширена торгівля органами тіл сирійських мучеників, яких вони викрадають і вбивають. Потім вони продають вкрадені органи тіла торговцям органів за дорогими цінами , пише турецька газета " Yurt " .
"Більшість сирійців викрадені озброєними групами. Їх вбивають, а потім бойовики влаштовують торгівлю їх трупами з попереднім видаленням нирок, очей і печінки" , щодня цитують сирійські громадяни
Громадянин Сирії підкреслив , що "невідомі зв'язалися з ним і запропонували за 300.000 Сірійських Фунтів в обмін на передачу йому тіла брата, який прийняв мученицьку смерть від рук терористів".

Торгівля органами і трансплантаційний туризм

Ці мережі обов'язково є скритними, але час від часу вони виходять на світло. Один з найбільш сумно відомих, було викрито в Туреччині, в квітні 2007 року , коли поліція зробила наліт на приватну лікарню в Стамбулі. Після перестрілки з озброєною охороною, весь персонал лікарні був заарештований  оскільки влада виявили таємну операційну, в якій були спіймані хірурги, в середині незаконниой операції з пересадки нирки.
Власник клініки, в Стамбулі - і його основний хірург, доктор Юсуф Сонмез. став відомий як доктор Франкенштейн. Доктор Юсуф Сонмез часто хвалиться, що він провів більше 4.000 трансплантацій нирок від живих донорів. Під час цього рейду, зокрема, поліція виявила ізраїльських і південноафриканських одержувачів. Вони, кожен з них, заплатив більше $ 200.000 за нову нирку. Дослідники також знайшли двох донорів, арабів - ізраїльтян, яким було заплачено близько $ 10 000 кожному, за продаж своїх нирок. З такими сумами в грі потенціал прибутку для тих, хто організовує і здійснює такі операції очевидні.
Донори можуть, або не можуть побачити всі гроші, які їй чи йому були обіцяні. Більш серйозні проблеми, що загрожують донорам-вони  рідко забезпечені безпечної медичною допомогою після операції.
Більшість фахівців, що займаються трансплантацією органів вважають , що органи людини не повинні бути куплені або продані ні за яких обставин. 
У 2008 році група фахівців трансплантації прийняла Стамбульську Декларацію в  якій було заявлено: «комерціалізація людського органа" неетична і незаконна.
Всесвітня організація охорони здоров'я виявила, що щороку відбуваються 10 000 операцій на чорному ринку з пересадки людських органів. 
За повідомленнями ЗМІ , ціна на нирку , продавана на чорному ринку в Індії становить близько $ 1000 (55 000 індійських рупій). В Індії тюремний термін за незаконний продаж нирок становить п'ять років позбавлення волі.
У Румунії та Молдові ціна покупки нирки на чорному ринку становить $2700
У Туреччині ціна на нирку доходить до $ 10 000.
Підготував: Ковальчук Л.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі