суботу, 22 лютого 2014 р.

Яценюк вимагає від президента підписати закони, прийняті Верховною Радою

Арсеній Яценюк: « Я звертаюся до президента , щоб закони були негайно і невідкладно підписані».

У п'ятницю парламент провів ряд важливих голосувань. Зокрема , депутати прийняли постанову про повернення Конституції 2004 року, прийняли рішення про відставку глави МВС Віталія Захарченко, а також прийняли новий закон про амністію для затриманих бунтарів.

Крім того, парламентарії внесли зміни до Кримінального кодексу - стаття , за якою була засуджена екс -прем'єр Юлія Тимошенко, декриміналізована.

Арсеній Яценюк: « Прийнятий неймовірно важливий закон. Це моє особисте зобов'язання і зобов'язання нашої фракції - рішення про звільнення Юлії Тимошенко».

Колишній прем'єр-міністр України була засуджена в 2011 році за перевищення посадових повноважень при укладанні газових угод з Росією.

Президент України уклав угоду з опозицією в надії зупинити криваві протистояння бійців самооборони Майдану  і правоохоронців. Згідно з угодою влади і протестуючих, найближчим часом буде сформовано єдиний уряд, радикали повинні здати зброю, а також до кінця року планується провести дострокові президентські вибори.

Джерело: НТВ

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі