середа, 19 лютого 2014 р.

Нардепи закликають негайно скликати засідання ВР, – Литвин

Позафракційні депутати і кілька депутатів з фракції ПР вимагають скликати негайно пленарне засідання для зупинення кривавого конфлікту.
Про це йдеться у заяві 19 депутатів, яку оприлюднив депутат Володимир Литвин, інформує «Українська правда».
«Закликаємо усіх народних депутатів негайно розпочати пленарні засідання, прийняти вичерпні рішення для зупинення кривавого розвитку подій та врегулювання протистояння мирними засобами», – зазначається в заяві.
«Не переривати роботу Верховної Ради до розв’язання конфлікту, розглядати усі питання публічно, виключно у сесійній залі», – також сказано в заяві
«Верховна Рада зобов’язана взяти на себе відповідальність за розв’язання громадянського конфлікту», – додається в документі.
«Україна – у смертельній небезпеці. Її охоплює громадянська війна. Силові дії обернулися масовим кровопролиттям і погромами. Подальші спроби зупинити протистояння словами і закликами, взаємними звинуваченнями неприпустимі і злочинні», – додали в документі.
Заяву підписали депутати В. Литвин, О. Ляшко, І. Єремеєв, В. Тимошенко, В. Мошенський, С. Лабазюк, С. Івахів, С. Мартиняк, Ю. Благодир, Ю. Шаповалов, В. Пилипишин, К. Ващук, В. Розвадовський, М. Рудьковський, Г. Заболотний, В. Чудновський, Л. Сергієнко, О. Доній, В. Бондар.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі