середа, 18 грудня 2013 р.

Обділили : російський олігарх і найбагатший нардеп Ради Новинський залишається без зарплати

Найбагатший нардеп ВР Вадим Новинський, власність якого оцінюють у 2 мільярди доларів, може залишитися без депутатської зарплати.

Справа в тому, що хоча Новинський  приніс присягу нардепа три тижні тому, досі не вирішено питання про те, в якому з парламентських комітетів він осяде. «Якщо ти не є членом жодного з комітетів, тобі не нарахують зарплату, оскільки табель підписує голова комітету, - сказав голова регламентного комітету ВР Володимир Макеєнко. - Часто депутати пишуть відмову від зарплати. В основному - заради піару » (до речі, середня зарплата парламентарія - 15-17 тис. грн на місяць).

Поки не зрозуміло, в який комітет направить свої стопи новоспечений нардеп - власник «Смарт- холдингу». Сам мільярдер зізнався , що хотів би пов'язати свою діяльність у парламенті з економічним блоком. «Я займався бізнесом, ті питання, які пов'язані з реформами в Україні і з подальшим розвитком економіки, мене цікавлять найбільше», - підкреслив Новинський.

Раніше ходили чутки, що він може очолити комітет з нацбезпеки і оборони, але нардеп сказав, що це просто домисли.

За словами Макеєнка, новоспечений депутат вступив до Партії регіонів і тепер може претендувати на крісло тільки в тому комітеті, в якому є вільні місця за квотою «регіоналів». 

Правда, в трьох комітетах вже немає вільних місць. Наприклад, все забито в самому ласому у Верховній Раді бюджетному комітеті. Укомплектовані також комітет з питань фінансів і банківської діяльності та комітет з питань аграрної політики та земельних відносин.

До речі, без зарплати досі сидить ще один нардеп - Роман Стаднійчук . Виходець з Вінницької області зайшов до парламенту в березні за списком партії «Батьківщина» - після того як захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка позбавили мандата. Депутати спробували підтримати призначення Стаднійчука членом комітету з питань верховенства права та правосуддя . Не вистачило 16 голосів.

Джерело: Цензор нет
Підготував Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі