вівторок, 17 грудня 2013 р.

Рішучість

Рішучість - сміливість, відсутність боязні в прийнятті та здійсненні своїх рішень;

Рішучість - непохитна рішучість, відчайдушна рішучість, повна рішучість, тверда рішучість.

П'ять головних типів рішучості : розумна, випадкова, імпульсивна, особистісна, вольова.

Рішучість і почуття зусилля

Почуттям зусилля супроводжується тільки вольова рішучість. Інші види рішучості почуттям зусиллями не супроводжуються.
Рішучість, як би вона не була міцною, схожа на точку. Спочатку рішучість охоплює тільки свідомість і волю ; потім з цього розвивається вся духовна діяльність.
Рішучість зростає в проявах і силі, мужніє і починає проникати душу в усіх її силах - розум, волю, почуття - і наповнює їх собою, "заквашує" їх за своїм духом.
І проникає у все єство людське: тіло, і душу, і дух, в якому зароджується.
У японській мові є поняття "мецкого сутемі " - повна і тотальна рішучість йти до кінця. По-суті, це готовність битися на смерть. У бою, як і на аукціоні, перемагає найвища ставка. Рішучість йти до кінця добре видна і людині, і звірові. Завдяки їй перемагають, часом навіть не почавши битви.

Рішучість - запорука успіху.

Більшість завдань і проблем, які Вам коли-небудь доводилося вирішувати об'єднує одне: щоб досягти мети необхідна рішучість. Навіть це слово "рішучість" говорить само за себе: з одного боку рішучість - це Ваша готовність зробити все, що необхідно для досягнення успіху, а з іншого боку "рішучість" означає Вашу віру в те, що ваша проблема вирішувана.
Якщо у Вас є рішучість, у Вас вже є все, що потрібно для успіху. Адже всі люди, які домоглися втілення своєї мрії в життя володіли цією унікальною якістю і йшли до своєї мети незважаючи на всі труднощі.
А труднощі завжди виникають, важливо усвідомлювати це і бути до цього готовим. Чи йде мова про уміння розбиратися з труднощами на роботі або уміння долати розбіжності в сім'ї - всім нам потрібно з чимось справлятися, а без рішучості зробити це просто неможливо.

Відкладання.
Відкладання ухвалення рішення, відкладання виконання - ознака відсутності рішучості.
Замість того, щоб прийняти просте рішення або виконати просте завдання, ми нерідко шукаємо чогось ще більш розумного. Чому?
Відповідь на питання "не нав'язливо" кидається в очі: ми чинимо так, в більшості своїй, щоб відкласти виконання.
Не вірите? Поспостерігайте за собою і людьми навколо і побачите, що це сумна закономірність: чим складніші і незрозуміліші завдання, тим більше вони нас приваблюють - але не для того, щоб їх почати виконувати, а щоб почати їх обговорювати, проговорювати, обмірковувати, тощо. .. Аби - не взяти і зробити.

Невдача - це зупинка і припинення зусиль. Невдача означає, що Ви припинили дії. Невдача - це штучне переривання часу. Якщо Ви допускаєте помилку, то Вам необхідно сповнитися ще більшої рішучості досягти свого .
Кожна невдача означає, що Вам потрібно почати знову робити все для виконання своєї мрії. Тільки завдяки рішучості дитина вчиться ходити, говорити, кататися на велосипеді. Якщо Ви говорите, що не змогли вивчити англійську мову, то це сталося не тому, що настав кінець світу. Це сталося тільки тому, що Ви зупинилися, перервали свої заняття.
Всім відомий голлівудський актор і губернатор Каліфорнії, Арнольд Шварценеггер, домігся успіху лише завдяки своїй рішучості. У дитинстві він був слабким хлопчиком, відстаючим за фізичними параметрами від своїх однолітків. І незважаючи на це, Арнольд вирішив, що стане чемпіоном з бодібілдингу. І тоді він почав робити все, що для цього необхідно. Кожен день він ходив у спортзал у своїй школі, а коли на вихідні школа закривалася , він залазив через вікно по драбині. У нього не було схильності до занять спортом, не було хороших фізичних даних, зате була непохитна рішучість  І в 1967 році Арнольд завоював титул "Містер Всесвіт". Та ж сама рішучість допомогла йому стати всесвітньо відомим голлівудським актором, незважаючи на сильний німецький акцент, а потім, всупереч усьому і губернатором самого процвітаючого штату Америки.
Проблема полягає в тому, що у людей формуються звички, непідвладні контролю і які не служать корисній меті. Все, що Вам потрібно для того , щоб позбутися будь-якої шкідливої звички - це абсолютна, чиста рішучість. Цієї якості ніколи не буває занадто багато.

Щоб розвинути рішучість, підвищити мотивацію і навчитися досягати успіху в своїх починаннях, Ви можете можете скористатися гіпнозом. Незважаючи на те, що останні роки засоби масової інформації посіяли у свідомості людей безліч міфів і забобонів про гіпноз  сьогодні освічені й успішні люди все частіше починають звертатися до цього ефективного методу терапії. І таке рішення продиктоване не просто вірою в гипнотерапию, а розумінням принципів дії гіпнозу і самогіпнозу.

О. Сирота

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі