неділя, 11 лютого 2024 р.

Уряд створив Промислово-оборонний комітет України

9 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про створення Промислово-оборонного комітету. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду, публікується на сайті Мінстратегпрому.

«У питанні посилення нашого ОПК нам важливо налагодити системну роботу. У цьому напрямку сьогодні створюємо Промислово-оборонний комітет України», – сказав Глава Уряду.

Очолюватиме Промислово-оборонний комітет Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. До складу Комітету увійдуть Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, Міністр оборони Рустем Умєров, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки Юлія Свириденко, Віце-прем’єр-міністр з інновацій Михайло Федоров, Міністр фінансів України Сергій Марченко, Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та голова СБУ Василь Малюк.

«Ми також хочемо долучити до роботи Комітету виробників зброї, незалежних експертів та фахівців. Наше завдання – вивести український ОПК на новий рівень, сформувати унікальну систему підтримки виробників, дати більше стимулів, збільшити рівень взаємодії з міжнародними компаніями в цій галузі», – зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр України наголосив, що Уряд запропонує долучатися до цієї роботи місцевим органам влади.

«Загалом для нас важливо більше залучати владу на місцях до підтримки оборони нашої країни», – заявив глава Уряду.

За словами Дениса Шмигаля, відновлення економіки дає більше ресурсів для посилення обороноздатності України.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі