субота, 30 грудня 2023 р.

РІЗДВО У МУЗЕЇ ВІЙНИ У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся черговий звітний захід під назвою «Різдвяна зустріч у Музеї війни». Під час цього заходу генеральний директор Юрій Савчук розповів присутнім про діяльність музею протягом 2023 року на творчому музейному фронті. Представники музею йдуть слідом за українськими військовими, які звільняють рідну землю від окупантів, збираючи артефакти війни. За свою невтомну діяльність Музей війни здобув міжнародне визнання, отримавши спеціальну відзнаку журі міжнародної премії Museums and Heritage Awards за виставку «Україна — розп’яття» та професійну стійкість в умовах війни.
   На різдвяний захід музею завітали безпосередньо його працівники друзі та партнери – представники влади, бізнесмени, волонтери, дипломатии, журналісти. Серед запрошених були й військовослужбовці Збройних Сил України, а саме – представники Головного управління морально-психологічного забезпечення на чолі із полковником Володимиром Матвійчуком та сформованого в березні 2022 року білоруського полку імені Кастуся Калиновського ЗС України

 Нині Національний музей історії України у Другій світовій війні є місцем, де відбуваються різні події повязанііз російсько-українською війною: виставки, конференції, збори, круглі столи тощо. Зокрема, за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України та з допомогою партнерів у День захисників і захисниць України відбувся перший фестиваль воєнної музики «Сурма».

 Музей війни постійно відвідують делегації з інших країн світу, які прибувало у2023 році 32 офіційні делегації з 25 країн світу.

 Колектив Музею війни активно працює й за межами України та  організував 9 виставок, щоі відбулися у Литві, Латвії, Естонії, Словаччині, Швеції, США та Тайвані.Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі