понеділок, 17 квітня 2023 р.

Прем’єр-міністр обговорив підтримку України з міністрами фінансів Великої Британії, Німеччини та Франції на полях Spring Meetings у Вашингтоні


     Прем’єр-міністр України провів зустрічі з міністрами фінансів Великої Британії, Німеччини та Франції. Під час зустрічей Глава Уряду порушив питання фінансової підтримки України та взаємодію в межах Міжвідомчої координаційної платформи донорів.
    З канцлером скарбниці Британії Джеремі Гантом торкнулися основних аспектів співпраці у відновленні України, запровадженні санкцій проти росії та конфіскації заморожених активів агресора.
     Продовження програм підтримки Уряду Німеччини Денис Шмигаль проговорив із міністром фінансів ФРН Крістіаном Лінднером. Серед питань зустрічі й обмеження проти атомної галузі росії. Прем’єр-міністр подякував за намір виділити понад 3 млрд євро додаткового фінансування цього року та більш як 5 млрд євро довгострокової військової підтримки.
     Також 2 млрд євро у межах довгострокового фінансування планує виділити Франція. Денис Шмигаль висловив вдячність за це в розмові з Міністром фінансів Брюно Ле Мером. Частина з цих коштів буде спрямована на відновлення.
     Міністри фінансів запевнили, що підтримуватимуть Україну стільки, скільки буде потрібно

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі