пʼятниця, 14 квітня 2023 р.

Президент запровадив День працівника ОПК України та нагородив представників галузі


     Президент Володимир Зеленський запровадив День працівника оборонно-промислового комплексу України – його відзначатимуть щороку 13 квітня. Найкращих працівників галузі Глава держави нагородив сьогодні, 13 квітня, в Народній залі в Маріїнському палаці в Києві, повідомляє сайт Мінстратегпрому.

     Відтепер, за ініціативою Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, професійне свято українські зброярі відзначатимуть щорічно. Дата 13 квітня обрана невипадково. Саме цього дня рік тому українська протикорабельна ракета “Нептун” потопила флагман російського ворожого флоту “Москва”. Це було перше бойове застосування вітчизняної ракети, яке одразу ж стало історичним.

     Глава держави привітав присутніх і в їхній особі – усіх працівників оборонно-промислового комплексу України та їхні родини з професійним днем. Він подякував кожному за працю заради нашої оборони, розвитку та розкриття потенціалу цієї критично важливої для держави сфери.

     “Сьогодні в нас – визначний день, коли ми згадуємо історичну подію для нашої держави, коли вшановуємо всіх, хто забезпечує саму можливість таких історичних подій для нашої незалежності, для нашої України, для всього нашого українського народу”, – зазначив Володимир Зеленський.

     Президент України наголосив, що в сучасних реаліях працівники ОПК щоденно проявляють справжній героїзм і, попри загрози, ремонтують техніку, оберігають і розвивають наші виробництва та дають Україні зброю.

     Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін відзначив важливість запровадження свята.

     “Працівники оборонно-промислового комплексу вже багато зробили і точно ще більше зроблять для Перемоги нашої країни. Вони теж залізні люди, які працюють 24/7, аби військовим було чим битися. Вдячний Президентові за запровадження професійного свята та нагородження видатних працівників ОПК. Це найкраща мотивація не зупинятися і робити все, аби посилювати Україну на полі бою та наближати нашу Перемогу”, – сказав очільник Мінстратегпрому.

     Окрім цього, за участі Президента України відбулася нарада з представниками Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, керівництва країни та представниками вітчизняних оборонних підприємств.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі