вівторок, 7 березня 2023 р.

Командувач національного флоту нагородив військових моряків


     Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа вручив нагороди та цінні подарунки військовим морякам, які захищають нашу країну з моря інформує Арміяінформ.
     Про це повідомляє пресслужба Військово-Морських Сил ЗСУ.
     Командувач подякував кожному з них за мужність і професіоналізм проявлені під час виконання завдань у ході відсічі збройної агресії рф проти України та зазначив, що від кожного члена екіпажу флоту залежить успішне виконання бойових завдань.
     «Ми пам’ятаємо всіх наших побратимів, які зустріли ворога у перші дні війни, які на жаль, сьогодні вже не з нами. Це захисники Маріуполя Херсону, Миколаєва, Одеси а також плавсклад, який захищав Чорне та Азовське море. Пропоную схилити голови та вшанувати їх пам’ять хвилиною мовчання», — зазначив віцеадмірал Олексій Неїжпапа.
     За його словами, наразі Військово-Морські Сили продовжують набувати спроможностей.
     «Зараз 25 тис. квадратних кілометрів є сірою зоною, куди не заходять кораблі росії, побоюючись знищення. Попереду звільнення решти нашої виключної економічної зони, яка становить понад 70 тис. квадратних кілометрів і для цього дуже потрібна ваша робота», — наголосив командувач.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі