неділя, 5 березня 2023 р.

Андрій Шевченко зустрівся з начальником штабу оборони ЗС Канади генералом Вейном Дональдом Ейром


     Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Андрій Шевченко провів зустріч з начальником штабу оборони Збройних Сил Канади генералом Вейном Дональдом Ейром, який здійснив візит ввічливості до вітчизняного оборонного відомства, повідомляється на сайті МОУ.
     Андрій Шевченко подякував народу та представникам військово-політичного керівництва Канади за незмінну підтримку України у війні проти росії та відчутну допомогу у зміцненні Сил оборони України.
     – Канада – наш дуже близький партнер і ми це високо цінуємо. Ваша країна робить надзвичайний внесок у спільну справу перемоги над ворогом. Ми вдячні за продовження тренувальної місії в рамках операції UNIFIER, завдяки якій значно покращується професійна підготовка українських військових. Канадські інструктори – професіонали своєї справи, які всіляко допомагають нашим воїнам у навчанні. Їм окрема подяка, – зазначив Андрій Шевченко.
     Заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції висловив сподівання на поглиблення двостороннього співробітництва між Україною та Канадою в оборонній сфері.
     – Ми відкриті до налагодження більш тісної взаємодії з Канадою і пошуку найкращих рішень, які дозволять ЗСУ перемагати на полі бою і звільняти наші землі від агресора, – сказав Андрій Шевченко.
     Генерал Вейн Дональд Ейр відзначив високий професійний рівень українських воїнів, продемонстрований під час спільних з канадськими інструкторами тренувань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі