пʼятниця, 17 лютого 2023 р.

Міноборони відправить фахівців вчитися закупівлям в Агенції НАТО


Персонал Міноборони України буде навчатися закупівель в Агенції НАТО, повідомляє Українська правда.

Джерело: повідомлення Міноборони України, де наводяться слова міністра оборони Олексія Резнікова

Пряма мова: "Під час зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом обговорили також розвиток системи закупок Міноборони у відповідності до принципів транспарентності та ефективності.

Домовились про системну взаємодію щодо навчання персоналу МОУ на базі NSPA (Агенція НАТО з підтримки і постачання – ред.) та розвитку агенцій по закупівлях, які вже створені в Міноборони.

Фактично, мова йде про синхронізацію всіх процедур закупівлі, які будуть використовуватись МОУ зі стандартними процедурами прийнятими в НАТО".

Деталі: Резніков також додав, що за планами, вже за декілька тижнів почнеться навчання першої групи фахівців агенцій по закупках Міноборони.

Ми домовилися не тільки про навчання, а й про модернізацію нашої системи закупок за стандартами NSPA та забезпечення подальшого життєвого циклу озброєнь.

Передісторія:

Міністр оборони України Олексій Резніков раніше оприлюднив список організацій, які долучилися до робочої групи щодо створення антикорупційного дорадчого органу при Міноборони.

Резніков заявив про перезавантаження антикорупційного управліннята запровадження механізму громадського контролю.

Центр протидії корупції повідомив, що Міноборони запросило їх у "робочу групу для напрацювання питань щодо створення громадської антикорупційної ради".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі