вівторок, 14 червня 2022 р.

Естонія передавала ЗC України польовий госпіталь Role 2Минулого разу ще 08 лютого 2022 року Естонія передала Збройним силам України мобільний польовий госпіталь Role 2.

Про це повідомлялось на сайті Міністерства оборони України.

Тоді у церемонії підписання договору дарування на військово-морській базі Сил оборони Естонії взяли участь міністр оборони Естонії Кейл Лаанет, заступник міністра оборони України Ганна Маляр та посол Німеччини в Естонії Крістіне Хохман.

"Ми високо цінуємо ту допомогу, яку нам надає Німеччина та Естонія у лікуванні наших поранених та у військовій медицині. Водночас ми хотіли б, щоб поранених було менше, а тому сподіваємось, що разом із цією допомогою буде розблоковано закупівлю зброї для України в Агентства НАТО з підтримки та постачання", - зазначила Маляр.

Мобільний польовий госпіталь Role 2 виробництва Естонії призначений для прискореного розгортання та використання у польових умовах, забезпечує надання медичної допомоги на рівні бригади. Усі модулі потребують 20 хвилин на розгортання та згортання. Вони можуть використовуватися по одному, а також для обладнання польового госпіталю.


Зараз, під час активізації бойових дій, коли стає все більш необхідна допомога пораненим воїнам ЗСУ, конче необхідна така допомога Естонії Україні - поставки таких шпиталів в Україну ( ред.)


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі