понеділок, 13 червня 2022 р.

Укроборонпром зібрав військових дипломатів з 17 країн


8 червня, відбулася зустріч керівництва Укроборонпрому з представниками Київської асоціації військових аташе. Серед учасників – військові дипломати 17 країн, повідомляє Укроборонпром.
Закупівля важкого озброєння для України стала однією з ключових тем обговорення. Укроборонпром, окрім виробництва та відновлення озброєння й військової техніки для ЗСУ як пріоритетного завдання, також займається імпортом ОВТ. 
Крім того, генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв презентував нашим міжнародним партнерам й більш широкі можливості для співробітництва: створення спільних центрів технічного обслуговування та ремонту ОВТ, ліцензійне виробництво окремих зразків озброєння та техніки на території Україні, розвиток спільної інноваційної діяльності тощо. 
Ці напрями також закладені у Програму розвитку ОПК, яку Укроборонпром разом з Генштабом ЗСУ, Національною академією наук України та органами державної влади розробляють для повоєнної України.
Зазначена програма передбачатиме конкретний план заходів відбудови країни та відповідатиме завданням Національної ради з відновлення України від наслідків війни. Нацрада утворена Указом Президента Володимира Зеленського від 21 квітня 2022 року.
Додатково: Київська асоціація військових аташе (КАВА) заснована в грудні 1992 року та об'єднує 42 апарати військових аташе. Основна мета діяльності – підтримка комунікації між її учасниками, а також з Міністерством оборони України, урядовими та громадськими організаціями.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі