четвер, 16 грудня 2021 р.

Відбувся Другий щорічний форум UkraineInvest “MAKE in UA” (Виробляй в Україні)14 грудня у Києві відбувся Другий щорічний форум UkraineInvest  “MAKE in UA” (Виробляй в Україні). Зібравши офлайн та онлайн учасників з більше ніж 50 країн світу, форум презентував основні економічні досягнення держави за рік, серед яких і програму залучення інвестицій у виробничий сектор економіки України «MAKE in UA».

 Із вітальною промовою форум відкрив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, зазначивши, що у 2021 році пріоритетними напрямками політики Уряду стали впровадження інвестиційних стимулів для проектів зі значними інвестиціями, подальша діджиталізація країни, завершення земельної реформи, розвиток державно-приватного партнерства, проведення «великої приватизації» та запуск індустріальних парків.

Аби посилити інвестиційну привабливість України на глобальному рівні, команда UkraineInvest ініціювала програму «MAKE in UA», яка була презентована під час форуму. Її мета — залучити інвестиції у виробничий сектор економіки України.

«Виробництво є однією із ключових складових економіки країни. За 1 півріччя 2021 року частка виробництва у ВВП України склала 11,7%, і це є найкращим показником за останні 3 роки. До 2025 року наша мета — подвоїти надходження щорічних прямих іноземних інвестицій у виробничий сектор країни. Програма «MAKE in UA» ідентифікує конкретні інвестиційні можливості і буде реалізована в кооперації з регіонами України та міжнародними партнерами», — наголосив виконавчий директор UkraineInvest Sergiy Tsivkach під час презентації.

Детальніше про результати форуму читайте за посиланням: https://bit.ly/3p6rh6V
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі