четвер, 16 грудня 2021 р.

В Києві відбувся перший в Україні Форум Екоіндустріальних парків
14 грудня 2021 року в Києві відбувся перший в Україні Форум Екоіндустріальних парків. 
Форум об'єднав українських урядовців, парламентарів, представників бізнесу та міжнародних експертів, які обговорили пріоритети в розробці законодавства, сприятливого для розвитку екоіндустріальних парків в Україні. Форум особисто відвідали близько 100 гостей, та набагато більше доєдналось онлайн. 
Вкотре було наголошено, що екондустріальні парки здатні не лише зробити промисловість чистішою, але й створити привабливі робочі місця для українців, залучити інвесторів та сприяти розвитку економіки та регіонів країни.
Як свідчить міжнародний досвід UNIDO, екоіндустріальні парки – це наступний крок у розвитку традиційної моделі індустріальних парків, які можуть допомогти країнам, що розвиваються та країнам з перехідною економікою досягнути не лише економічних показників, але й піклуватись про місцеві громади та дбати про довкілля. 
Подія довела, що розвиток подібних майданчиків екологічної промисловості в Україні є пріоритетом уряду, оскільки це співзвучно з Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС, Європейським зеленим курсом та Паризькою Угодою. 
Згадували, зокрема майбутню Стратегію розвитку індустріальних парків, яку наразі розробляє Мінекономіки та яка відповідатиме світовим тенденціям щодо протидії змінам клімату.
«Стратегія сприятиме збільшенню доданої вартості та створенню нових місць у громадах і водночас мінімізуватиме вплив промисловості на довкілля» - сказала пані  Юлія Свириденко, Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України, у своїх вітальних словах.
Виступав онлайн також Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Корея Руслан Демчак. 
Наприкінці заходу було оголошено про майбутній конкурс на "Найефективніший індустріальний парк України".


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі