понеділок, 20 вересня 2021 р.

В Києві відбудеться Al Conference 2021


Як прокачати бізнес за допомогою штучного інтелекту: топові спікери AI Conference Kyiv 2021 та спеціальна ціна на квитки 

 Конференція стане майданчиком, де кити індустрії AI, підприємці, діджитал-маркетологи обміняються ідеями стрімкого технологічного розвитку українського бізнесу.  

 21 вересня в київському конференц-холі «Оазис» відбудеться вже третя AI Conference Kyiv 2021 про впровадження штучного інтелекту в бізнес. Організатор – міжнародна компанія Smile-Expo. Зустрічайте топових спікерів конференції Розробники AI для різних галузей бізнесу поділяться власним досвідом та дадуть відповіді на запитання гостей конференції. Серед спікерів, які виступлять на AI Conference Kyiv 2021: 
Павло Танасюк – генеральний директор і засновник британської космічної компанії Spacebit, яка стала новатором у сфері технологій і систем розгортання всюдиходів для космічних програм.  У 2022 році Spacebit планує здійснити першу українську місію на Місяць. Спікер виступить із темою: «Космічна мікро-робототехніка як унікальна інновація в освоєнні космосу». 
Марина Волошина – очолює напрям CRM в компанії METRO Cash&Carry Ukraine, спеціаліст з понад 14-річним досвідом у маркетингу. Марина розкриє тему «Підводні камені діджіталізаціі: чи виживуть мамонти» 
Олександр Краковецький – співзасновник та керівник DevRain – компанії з розробки програмного забезпечення (Microsoft Gold Partner, Microsoft AI Inner Circle Program). Тема доповіді: «Чому створення data strategy для компаній – першочергове завдання?». 
Ірина Кравець – членкиня Комітету з розвитку сфери штучного інтелекту Міністерства цифрової трансформації України. Тема доповіді: «AI в агросекторі». Владислав Савченко – Президент EASE, засновник міжнародної групи ІТ-компаній Powercode та засновник продуктового онлайн-супермаркету Foodex 24. Фахівець виступить із доповіддю на тему: «Сучасні технології управління ланцюгами поставок (Supply Chain Management, SCM). Кейс Foodex24». 
Михайло Чайкін – консультант і менеджер з розвитку бізнесу в сфері інформаційних технологій та інформаційної безпеки в компанії EY Ukraine. З доповіді спікера гості дізнаються про AI в кібербезпеці – чим це відрізняється від роботизації та як правильно впроваджувати.  Також на відвідувачів чекає гаряча дискусія про перспективи розвитку АІ в Україні. А в демозоні гості матимуть можливість ознайомитися з новинками ринку штучного інтелекту та обговорити з експонентами перспективи співпраці.  Спеціальна ціна на квитки  Встигніть скористатися шансом заощадити на квитку: до 20 вересня буде діяти спеціальна пропозиція – знижка 40% на квитки. Ціна зі знижкою – всього 1500 грн. Подробиці конференції і квитки зі знижкою – на офіційному сайті. Будьте в курсі новин застосування ШІ в бізнесі, приєднуйтесь до Телеграм-каналу https://t.me/aiconfua

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі