пʼятниця, 20 серпня 2021 р.

"Гулівер повертається": прем'єра мультика відбулась у Києві

Перший повнометражний мультфільм "Гулівер повертається", виробництвом якого займаються 95 Animation Studio і Gulliver Films, вийшов на екрани 19 серпня 2021 року.

Над проектом працювали найкращі аніматори України, зарубіжні фахівці, а також команда сценаристів Студії "Квартал 95".

До 30–річчя Незалежності України Студія "Квартал 95" випустила український анімаційний мультфільм, який вже підкорює світ - він вийде в прокат в 49 країнах, серед яких: Португалія, Іспанія, Італія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки. Нещодавно список поповнився Австралією.

"Гулівер повертається" був успішно представлений на Берліналі і в Каннах на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film, був відібраний в конкурсну програму Шанхайського кінофестивалю, а також буде показаний на Пусанському міжнародному кінофестивалі для дітей та молоді. 

Головних героїв у мультфільмі озвучили: Володимир Дантес, Надя Дорофєєва, Євген Кошовий, Станіслав Боклан, Олександр Пікалов.

Автори ідеї фільму: Олег Ходачук, Борис Шефір, Сергій Шефір, Андрій Яковлєв та Володимир Зеленський 

Нагадаємо, за сюжетом Гулівер отримує лист, в якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їх країна в страшному занепаді, тому без хорошого і мудрого велетня їм не обійтися. Але чи буде Гуллівер самовіддано вирішувати справи своїх друзів, коли у самого не все так добре?

Українська анімація виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Filmsза створена за міжнародними стандартами. Над проектом працювала українська команда та запрошені іноземні консультанти – Тоні Бонілла (аніматор Walt Disney Studios) та Майкл Райан (британський сценарист, володар Еммі).

Після сеансу відбулась пресконференція з представниками команди: Тоні Бонілла – режисер анімації “Гуллівер повертається”, аніматор Walt Disney Studios;  Борис Шефір – продюсер анімації “Гуллівер повертається”, керівник Студії “Квартал 95” ; Євген Ярмілко – виконавчий продюсер анімації “Гуллівер повертається”; Андрій Пушков – супервайзер анімації “Гуллівер повертається”; Володимир Богданович – аніматор “Гуллівер повертається”; Євген Кошовий – актор Студії “Квартал 95”, озвучив короля Ліліпутії. 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі