вівторок, 2 березня 2021 р.

В Києві презентована перша українська поліцейська комедія “Нереальний КОПець”, в якій грають Станіслав Боклан та Дмитро Ступка.

3 березня в кінотеатрі "Оскар" ТРЦ "Гуллівер" презентована перша українська поліцейська комедія “Нереальний КОПець”, в якій грають Станіслав Боклан та Дмитро Ступка.

Комедія “Нереальний КОПець” — новий повнометражний художній фільм режисера та продюсера Олександра Бєляка (“Гола правда”, “Сотка”). Творці обіцяють зірковий акторський склад і легку, дотепну та злободенну комедію.

За сюжетом, після звернення Президента всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції викликає з Америки сина і влаштовує його працювати до місцевого відділку. Досі основною роботою синка-мажора було тринькання батьківських грошей, та все зміниться… Суворий лейтенант-напарник змусить гламурного ледаря стати справжнім копом.

Роль генерала, батька Василя, виконав український актор театру та кіно, Заслужений артист України Станіслав Боклан.

Про роль синка-мажора –  Василя Бурундяка – актор Дмитро Ступка розповів: “Він навіть не вміє тримати правильно пістолет, не знає, що таке робота і так далі. І тут будуть кумедні ситуації”.

Виховувати розбещеного новобранця у фільмі доведеться напарнику головного героя, “справжньому” копові, якого зіграв актор та модель Богдан Юсипчук.

Також ролі грають: Ганна Саліванчук, Поліна Логунова, Жанна Березовська, Андрій Осіпов. Особливі актори фільму: Влад Яма — відомий український хореограф та Борис Барський — український режисер, актор, Народний артист України та учасник комік-трупи “Маски”.

Загалом, для роботи у своєму фільмі режисер Олександр Бєляк привернув найвідоміших акторів, які раніше знялися у касових українських стрічках, таких як: “Незламна”, “Свінгери”, “Поводир”, “Тіні незабутих предків”, “Селфі паті”.

Виробник фільму “Нереальний КОПець” — компанія VAIT FILMS та Одеська кіностудія. Сценарист — Олександр Бєляк, оператор-постановник — Вадим Дусьман, художник-постановник — Крістіна Фрімова, продюсер — Юлія Бєляк.

Цікаво, що люксове Porsche Panamera, яке за сюжетом використовують у своїй роботі копи, і яке знімальна група узяла на прокат, здобуло справжній ажіотаж серед користувачів соцмереж. Відео із елітною автівкою на дорогах Одеси з символікою Нацполіції лише за дві години набрало майже 50 тисяч переглядів.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі