понеділок, 16 листопада 2020 р.

Допрем’єрний київський показ фільму «Номери»

Допрем’єрний київський показ фільму «Номери» режисерів Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва за участі творчої команди та спеціальних гостей відбудеться 18 листопада, о 19:30 в кінотеатр «Київська Русь, (вул. Січових Стрільців, 93)

Квитки: kievrus.megakino.com.ua/film/nomeri-2060.html

Іронічна антиутопія «Номери» розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони.

У ролях: Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій, Віктор Андрієнко

Світова прем’єра фільму відбулась у лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale) за участі творчої команди. Стрічка отримала схвальні відгуки від почесних гостей та критиків, які особливо відмічають талановиту акторську гру та лякаючу пророчу актуальність подій фільму в сучасному світі.

Фільм – копродукція України (435 FILMS за підтримки Міністерства культури України), Польщі (Apple Film Production за підтримки Polish Film Institute), Чехії (Česká Televize) та Франції (Canal+).

Промокампанія відбувається за фінансової та інформаційної підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Генеральний медіапартнер промокампанії: канал «Україна»

Партнери промокампанії: столична мережа автозаправних станцій KLO, Amnesty International в Україні, Польський інститут у Києві.

Медіапартнери промокампанії: Новое время, Vertigo, Радіо Свобода, Країна ФМ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі