четвер, 12 березня 2020 р.

WIN WIN Show Василя Хмельницького UNIT.CITY

На українському YouTube запустили перше бізнес реаліті-шоу - WIN WIN Show. У ньому молоді підприємці будуть боротися за інвестиції від засновника UFuture Василя Хмельницького. Cуддя шоу Влад Ноздрачев, в чому суть проекту, як відбирали учасників і що отримають переможці.

Суть проекту в тому, що 10 учасників борються за місце в трійці переможців, які привернуть інвестиції на розвиток свого бізнесу, що діє від Хмельницького. Крім грошей, вони також отримають менторство, експертизу і інфраструктуру UNIT.Сity, індустріального парку «Біла Церква» та інших проектів підприємця.

Учасники проходили кастинг - заявки подало більше 100 чоловік. На шоу потрібно виконувати завдання, після кожного вилітає один учасник.

Хмельницький буде ставити завдання, ділитися досвідом і розбирати помилки учасників. Разом з ним співведучими стали CEO Unit.Holdings Костянтин Євтушенко і засновник «Суперлюди» Влад Ноздрачев. Євтушенко буде розбирати кейси з управління, а Ноздрачев - по маркетингу. Остаточне рішення щодо того, хто залишається або вилітає, приймає Хмельницький.

У ролі менторів виступили експерти групи компаній Хмельницького і зовнішні фахівці - від управлінців до логістів.

Перший випуск шоу називається «Як за 60 секунд отримати гроші від інвестора?». У ньому відібрали першу п'ятірку учасників.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі