пʼятниця, 13 березня 2020 р.

#HowToRobot

Нещодавно в Києві широкому загалу було представлено перший в світі незалежний глобальний Інтернет-центр робототехніки #HowToRobot. Призначення центру - створення прозорості в індустрії роботів. #HowToRobot повинен допомогти виробникам знайти постачальників промислових роботів і отримати прибуток від проектів роботизації.

Потреби сучасного промислового виробництва в роботизованій техніці, зокрема для виробництва та упаковки харчових продуктів, досить високі. Однак часто виробники відмовляються від переходу на використання роботів, так як не отримують очікуваних результатів. Цифровий центр робототехніки ставить своїм завданням прискорити і оптимізувати цей перехід за рахунок грамотного вибору рішень, які забезпечать хороший показник повернення інвестицій. Ставлячи таку задачу, центр спирається на те, що сьогодні ринок промислової робототехніки динамічно зростає із середньорічними темпами близько 12% протягом останніх кількох років. Але, не маючи уявлень про механізми зростання цього ринку, можливостей порівняння постачальників і рішень, комерційним споживачам роботів вкрай важко орієнтуватися при виборі потрібного рішення. Тому потенційні замовники роботів не можуть бути впевненими, що вибрали саме ту техніку, яка підходить для вирішення їх завдань і яка оптимальна за ціною.

#HowToRobot охоплює всі стадії процесів автоматизації виробників - від планування до придбання потрібного рішення для автоматизації. Інструменти для планування роботизації і калькулятор інвестицій дозволяють виробникам вибрати правильні проекти і перевірити можливість повернення інвестицій. Цифровий центр надає можливість виробникам знаходити відповідних роботів і їх постачальників, розміщувати тендери і продавати роботів, які були у використанні. Більше 9 тис. Постачальників робототехніки вже додано в каталог #HowToRobot для створення кращого огляду ринку. Це є першим кроком до того, щоб більше виробників досягли успіху у використанні промислових роботів.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі