субота, 18 січня 2020 р.

В Мистецькому Арсеналі в Києві відбулась презентація книжки Зої Звиняцьківської «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності / In progress. Dress-Code of Independence: Fashion of Ukraine since 1991»

16 січня в Мистецькому Арсеналі в Києві відбулась презентація книжки Зої Звиняцьківської «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності / In progress. Dress-Code of Independence: Fashion of Ukraine since 1991» присвячена моді України доби Незалежності і яскраво виствітлює всі її етапи: від пострадянського авангарду 90-х та важкого гламуру 2000-х до радикальних концептуальних пошуків початку 10-х та останніх еко-трендів.

Влітку 2017 року в Мистецькому арсеналі в масштабному виставковому проєкті «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності» було представлено усю новітню історію української моди: близько 200 витворів 40 українських дизайнерів. У книзі модні артефакти з виставки доповнено концептом історії української моди, розповідями про найкращі колекції та дизайнерів, а також унікальними архівними фотографіями з модних показів різних часів, що відображають не лише історію моди, а й історію суспільства.
Це наймодніша з можливих розповідей про те, чим жили люди в Україні з 1991 року — і аж до сьогодення.

У презентації книжки взяли участь:

Zoya Zvinyatskovskaya, історикиня моди, fashion-критикиня, лекторка та кураторка виставок з історії моди

Yuliya Vaganova, заступниця генеральної директорки Мистецького арсеналу з музейної та виставкової діяльності

Александр Соколовский, співзасновник Ukrainian Fashion Week, засновник групи компаній «Текстиль-Контакт»

Andre Tan, український дизайнер, президент Ukrainian Fashion Council. Володар численних дизайнерських нагород, автор форми для Олімпійської збірної України (2016) 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі