неділя, 8 грудня 2019 р.

VIII Форум розвитку громадянського суспільства "Точка неповернення"

Цього тижня відбувся VIII Форум розвитку громадянського суспільства, проведений 5 грудня. Захід об’єднав близько 2 500 представників громадянського суспільства, міжнародних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, ЗМІ, бізнесу, експертів та донорської спільноти.
«Нам необхідно вписати трансформаційний потенціал Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року у місцевий контекст, пристосувати його до конкретних реалій, орієнтуючись на принцип "не залишити нікого осторонь"», – звернулася до учасників та учасниць VIII Форуму розвитку громадянського суспільства Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева.
Цього року темою форуму було обрано концепт "Точка неповернення". А в центрі обговорень були роль та місія громадянського суспільства, а також його роль у досягненні Цілей сталого розвитку.
У рамках Форуму також відбулася панельна дискусія «2030 рік ближче, ніж ми думаємо. Роль Громадянського суспільства у досягненні Цілей сталого розвитку», організована ПРООН в Україні. Її учасники обговорили, яким чином громадянське суспільство може стати більш ефективним та успішним в адвокації та просуванні змін для досягнення Цілей сталого розвитку.
ПРООН підтримує проведення Форуму розвитку громадянського суспільства з 2013 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі