четвер, 19 грудня 2019 р.

ЄС підтримує, а Міністерство освіти і науки України впроваджує: гранти Еразмус+, результати та вплив за 2014-2019 рр.


17 грудня 2019 р., Міністерство освіти і науки України спільно із Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національним Еразмус+ офісом в Україні (проект ЄС) провели прес-конференцію щодо можливостей та результатів реалізації грантової Програми ЄС Еразмус+ як одного з головних інструментів підтримки ЄС у реформуванні освіти в Україні.

«Освіта відіграє ключову роль в управлінні змінами та побудові стійких, цілісних та справедливих суспільств. Програма Еразмус+ є головним інструментом ЄС для підтримки освітнього сектору, сприяння освітніх реформ, посилення інтернаціоналізації, підвищення рівня працевлаштування, розвитку компетентностей і просування інновацій», – підкреслив Матті Маасікас, Посол Європейського Союзу, Голова Представництва ЄС в Україні.

«Сьогодні ми підбиваємо підсумки програми Еразмус+ за 2014-19 роки. Будь-хто, хоч приблизно знайомий з програмою Еразмус+, скаже вам, що це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., яка підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи та мобільність у сфері вищої освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Її бюджет на 2014-2020 рр. – 14,7 млрд. євро. Але для мене передусім Еразмус+ - це про людей та можливості, що змінюють життя студентів, викладачів, університетів та нашої країни загалом», – наголосила Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України.

Світлана Шитікова, координатор проекту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні» окреслила індивідуальні та організаційні можливості Програми, відкриті для українців, переваги додаткового фінансування на конкурс 2020 р., а також можливості нової вдосконаленої Програми Еразмус на 2021-2027 рр.

Довідкова інформація: Програма Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проєкти співпраці, партнерства, заходи та мобільність у сфері вищої освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Бюджет Програми на 2014-2020 рр. складає 14,7 млрд. євро. Програма надає фінансування на проекти з мобільності та проекти співпраці, що включають партнерів з Європи (країни-члени Програми) та інші країни світу (країни-партнери Програми). Країнами-членами Програми виступають 28 держав-членів ЄС, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Північна Македонія, Сербія, Туреччинa

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі